× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Zabiegi medycyny estetycznej dla każdego

medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna oferuje coraz to więcej ciekawych zabiegów, które pozwalają na naturalne poprawienie wszelkich mankamentów i uporanie się z kompleksami. Warto zapoznać się z najpopularniejszymi propozycjami.

Zabiegi dla kobiet

Medycyna estetyczna może skutecznie cofnąć czas i odkryć piękno drzemiące w każdej kobiecie. Ciekawą propozycją jest korekcja oraz wypełnienie zmarszczek. Zabieg polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu, który umożliwia transport substancji odżywczych do głębszych warstw skóry. Preparat aplikuje się w kilku miejscach, a jeden zabieg trwa około 25 minut.

Kolejną propozycją jest zabieg osoczem bogatopłytkowym, które wspiera proces powstawania nowego kolagenu i poprawia ukrwienie skóry, a także poprawia jej elastyczność oraz koloryt. Osocze podaje się za pomocą mezoterapii igłowe. Lekarz podbiera krew pacjenta, a potem wstrzykuje preparatem daną okolicę ciała.

Wiele osób decyduje się także na mezoterapię igłową z wykorzystaniem kwasy hialuronowego. Zabieg pozwala na poprawę jakości skóry i redukuje drobne zmarszczki. Można go stosować na dekolcie, szyi oraz twarzy. Jest całkowicie bezbolesny i natychmiast widać efekty.

Interesującą propozycją jest także lifting wolumetryczny. Efektem tego zabiegu jest uzupełnieniem objętości twarzy. Normalnym procesem jest zanik tkanek podskórnych z biegiem lat, co prowadzi do utraty elastyczności skóry. Zabieg wolumetrii pozwala na uzupełnienie ubytków i poprawę rysów twarzy. Rezultaty są widoczne niemal od zaraz.

Na koniec warto wspomnieć o zabiegu powiększenie i modelowania ust. W ten sposób można się pozbyć wszelkich dysproporcji, opadających kącików ust czy tzw. zmarszczek palacza. Efekt wstrzyknięcia preparatu jest natychmiastowy, jednak usta nabierają ostatecznego kształtu po kilku dniach.

Zabiegi dla mężczyzn

Mężczyźni mogą się zdecydować na każdy z wyżej omawianych zabiegów. Ponadto dodatkowo interesującą propozycją jest odbudowa objętości oraz odmłodzenie dłoni. W tym celu wykorzystuje się mezoterapię igłową z koktajlami witaminowymi, aminokwasami oraz antyoksydantami. Innym zabiegiem jest peeling chemiczny, który świetnie się sprawdza, gdy na dłoniach występuje zrogowacenie. Ostatnim zabiegiem, który warto wykorzystać jest też odbudowa objętości tkanki podskórnej, którą zaleca się przede wszystkim pacjentom mającym nadmiernie wychudzone dłonie.

Mężczyźni mogą także zdecydować się na zabieg pozwalający przeciwdziałać nadpotliwości dłoni, pach i stóp. Dzięki wykorzystaniu specjalnych preparatów można skutecznie wyeliminować problem. Osoby cierpiące na nadmierną potliwość mogą odczuwać spory dyskomfort, dlatego tak ważne jest uporanie się z problemem.

Gabinety medycyny estetycznej oferują szereg interesujących zabiegów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Warto zwrócić uwagę na ofertę i zdecydować się na skorzystanie z najdogodniejszych zabiegów. W celu poznania wszystkich zabiegów medycyny estetycznej należy wejść na stronę http://neobeauty.pl/.