× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Wypróbuj laser lightsheer bez konieczności zakupu

depilacja

Współcześnie zabieg depilacji, jest niezwykle powszechny i popularny zarówno u kobiet, ale też u mężczyzn. Najnowocześniejsze rozwiązania, wykorzystujące lasery, pozwalają na pozbycie się zbędnego owłosienia, bez towarzyszącego temu procesowi, silnego bólu. Zakup własnego lasera wiąże się z dużym wydatkiem, dlatego chcąc wypróbować te rozwiązanie, doskonałą alternatywą kupna, będzie wyposażenie, oczywiście z profesjonalnych i sprawdzonych źródeł.

Co wyróżnia laser LightSheer ?

Wiele laserów stosowanych podczas zabiegów depilacyjnych, jedynie wycisza mieszki włosowe, które po pewnym czasie ponownie stanowią źródło niechcianego owłosienia. Urządzenie LightSheer to nowoczesne rozwiązanie, które całkowicie niszczy cebulki i już po pierwszym zabiegu zmniejsza ilość widocznych włosków, nawet o 30%. Wykonanie całej serii zabiegów pozwala na dużą dokładność i usunięcie owłosienia aż o 98%, dlatego laser ten jest jednym z najlepszych propozycji, w walce o gładką skórę.

Jak działa laser LightSheer?

Laser LightSheer posiada dwie głowice, o różnych rozmiarach, które pozwalają na lepsze dostosowanie powierzchni działania do konkretnego obszaru ciała. W głowicach znajdują się diody, które emitują wiązkę światła, trafiającą do trzonu włosów. Światło wchłania ukrytą w mieszkach włosowych melatoninę, co prowadzi do całkowitego zniszczenia cebulki. Taka metoda pozwala też na zminimalizowanie bólu, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród najbardziej wrażliwych klientów. W przypadku dużej głowicy, procesowi depilacji towarzyszy uczucie delikatnego zassania skóry, a następnie moment ciepła. Stosując głowicę o mniejszym rozmiarze, po strzale lasera, następuje chłodzenie skóry. Zabieg wykorzystujący laser LightSheer nie grozi żadnym poparzeniem, jednak skóra może pozostać podrażniona przez kilka godzin.

Korzyści związane z wynajmem lasera LightSheer

Wynajem lasera LightSheer wiąże się z licznymi zaletami, a do najważniejszych należą:

  • duże dopasowanie do potrzeb osoby wypożyczającej – dostosowanie miejsca przywozu, odbioru, a także dogodnych godzin,
  • brak dodatkowych opłat związanych z ewentualnym serwisem – związanym z naprawą bądź eksploatacją sprzętu,
  • brak limitów związanych z ilością wykonanych zabiegów podczas czasu wynajmu,
  • możliwość wprowadzenia nowych zabiegów, bez konieczności zainwestowania dużej sumy pieniędzy,
  • możliwość przetestowania najnowszych dostępnych na rynku rozwiązań,
  • możliwość zdobycia nowej klienteli,
  • szansa na nowe zyski – czy to przez wykonywanie zabiegów, czy to przez wynajmowanie lokalu innemu wykonawcy.