× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Najmodniejsze męskie i damskie fryzury na lato

barber mokotów

Zbliża się lato, a wraz z nim nowy sezon fryzur – damskich, jak i męskich. Salony fryzjerskie i salony piękności są znowu otwarte, więc warto wybrać się do lokalnego fryzjera i barbera, aby przygotować się przed gorącym sezonem nad wodą. Dla niezdecydowanych polecamy najlepsze fryzury na lato, zarówno dla Pań, jak i Panów. 

Najmodniejsze fryzury damskie na lato

Najnowszym hitem wśród damskich fryzjera jest tzw. A-line bob. Ścięcie to polega na zostawieniu dłuższych włosów z przodu i wyraźnie krótszych z tyłu. Włosy nie zostają cieniowanie, a jedynie linia włosów płynnie przechodzi z krótkiego do długiego końca. Jest to idealna fryzura dla osób z kręconymi włosami, jak i dla osób z długimi włosami. Na pewno taka fryzura zapewni upragniony przewiew podczas gorących dni oraz szyk i elegancję podczas wieczornych wyjść. Na pewno każdy dobry fryzjer będzie w stanie wykonać tego typu fryzurę – my polecamy Salon Urody Impress na Mokotowie (https://impress.waw.pl/fryzjerstwo.php).

Wciąż popularna jest grzywka w stylu Brigitte Bardot lub tzw. Curtain bangs. Jest to delikatna grzywka na boki, która jest zaczesywana z przedziałkiem na środku. Tego typu grzywka jest niezwykle wygodna w stylizacji – zawsze się układa! Grzywka na boki dodaje świeżości i lekkości. Najlepiej sprawdzi się na długich włosach, zarówno falowanych, jak i prostych.

Najmodniejsze fryzury męskie na lato

Jeśli chodzi o Panów, to każdy znajdzie coś dla siebie. W fryzurach męskich na lato widać powroty do klasycznych uczesań, fryzur z lat 90., jak i bardziej nowoczesnych cięć. 

Ultrakrótkie cięcie, obcięcie niemal na zapałkę to powracający trend z lat 90. Uczesanie kojarzące się z chuliganami było obecne na wszystkich wybiegach modowych prezentujących modę na sezon letni. Nie jest to typowy styl na rekruta, gdyż włosy są odrobinę dłuższe. Taka fryzura najlepiej sprawdzi się u mężczyzn z wyraźnie zarysowaną szczęką; najlepiej również prezentuje się na twarzy bez brody. 

A mówiąc o brodach warto zobaczyć, co do zaoferowania mają barberzy z Salonu Urody Impress na Mokotowie (https://impress.waw.pl/fryzjerstwo.php). Klasyczne fryzury w stylu retro znowu nieprzerwanie królują na wybiegach już od paru lat. Do łask wróciła uwodzicielsko zaczesana grzywka. Jeśli chodzi o brodę, to w sezonie letnim preferowane są nonszalanckie “trzydniowe” zarosty. W połączeniu z odpowiednio wystylizowaną fryzurą nadadzą całej postawie zawadiackich wibracji.