× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Jaką lampę do paznokci wybrać? Poznaj kilka cennych wskazówek

lampa do paznokci

Piękny i długotrwały manicure oraz pedicure hybrydowy zależy od wielu istotnych czynników. Należy do nich przede wszystkim sprzęt, na którym pracujemy oraz produkty, których używamy. Oznacza to zatem, że bez przygotowania poszczególnych elementów nie jesteśmy w stanie wykonać takiego manicure, o jakim marzymy. Podstawą każdego manicure, bez której nie wykonamy żadnej stylizacji hybrydowej jest lampa LED do paznokci. Nasuwa się jednak pytanie, jaką lampę wybrać oraz czym się kierować? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, które zdecydowanie ułatwią Ci przyszłe zakupy!

Moc lampy, czyli gwarancja szybkiego utwardzania

Na rynku kosmetycznym znajduje się szeroki wybór poszczególnych modeli lamp ze względu na jej kształt, kolor, czy też markę. Jednak kluczową kwestią przy wyborze lampy jest jej moc, a dokładniej ilość żarówek ledowych w niej zawartych. Obecnie produkowane są lampy m.in. o mocach: 9W, 16W, 24W, 36W, 50W oraz 54W. W jaki więc sposób wybrać daną lampę spośród tylu dostępnych modeli? Otóż warto zastanowić się, czego tak naprawdę oczekujemy od lampy do paznokci. Jeżeli zamierzamy sporadycznie wykorzystywać lampę do manicure hybrydowego to nie potrzebujemy sprzętu o bardzo wysokiej mocy. W takim przypadku wystarczy lampa np. o mocy 16W bądź 20W. Jest ona bardzo silna i funkcjonalna, ale jednocześnie bezpieczna dla osób początkujących. Jeżeli natomiast planujesz wykonywać manicure z użyciem żeli budujących, które wymagają solidnego utwardzenia w lampie – warto, abyś skupiła się na lampach o wysokich mocach. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój manicure utrzyma się przez wiele tygodni.

Lampa UV/LED

Wielkość oraz kształt lampy

Przy wyborze lampy duże znaczenie ma również jej wielkość oraz kształt. Zastanawiasz się dlaczego? Dzięki odpowiednio dużej lampie masz możliwość utwardzenia wszystkich paznokci u jednej dłoni jednocześnie. Oznacza to zatem dużą oszczędność czasu oraz prądu. Im mniejsza lampa, tym większe prawdopodobieństwo, że wykonanie manicure zajmie Ci o wiele więcej czasu niż byś tego chciała. Dobrym pomysłem zatem jest wybór modelu, który zmieści całą naszą dłoń. Wiele marek oferuje lampy UV/LED w różnorodnych kształtach. W hurtowni kosmetycznej La Diosa dostępne są urządzenia wyprodukowane przez marki, takie jak Semilac, Neonail oraz Indigo. Ze względu na duże zróżnicowanie jesteśmy pewni, że znajdziesz coś idealnego dla siebie!

lampa do paznokci

 

Lampy do paznokci w hurtowni La Diosa

Tak jak już wspomnieliśmy, La Diosa należy do jednych z miejsc, w których dostępnych jest wiele profesjonalnych lamp kosmetycznych. Niezależnie od budżetu, wieku, czy też indywidualnych preferencji – oferta przygotowana przez La Diose jest właśnie dla Ciebie! Zajrzyj na ladiosa.pl lub odwiedź sklep stacjonarny w Lublinie przy ul. Do Dysa 20A. Zapraszamy!