× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Jak się ubrać, jak się pomalować na randkę?

randka

Randka to dla kobiety ogromne wyzwanie, które wiąże się przede wszystkim z wieloma przygotowaniami. Chodzi tutaj przede wszystkim zarówno o dobranie odpowiedniego stroju, jak i makijażu, by móc się najlepiej zaprezentować. Co wybrać?

Jak przygotować się na randkę?

Przygotowania na randkę mogą wyglądać różnie, w zależności od danej osoby czy jej podejścia, a także tego, czy jest to pierwsze spotkanie, czy już kolejne. Poza tym wiele do powiedzenia będzie miało także miejsce, do którego się udamy, w końcu trzeba będzie się do niego dostosować. Jak wiadomo, inny strój i makijaż dobierze się na randkę w restauracji, a inny do spaceru czy do parku rozrywki. Możliwości jest więcej, a co za tym idzie, warto przede wszystkim wiedzieć, gdzie odbędzie się spotkanie, żeby się do tego dopasować. Łatwiej będzie wtedy dobrać strój i makijaż.

Jaki makijaż na randkę?

Większość z kobiet nie wyobraża sobie pójść na spotkanie z kimkolwiek, bez wcześniejszego przygotowania makijażu. Ten zdecydowanie powinien być dobrze dobrany, biorąc pod uwagę zarówno formę randki, jak i to, by dobrze się w nim czuć. Podstawową zasadą będzie tutaj umiar, by uniknąć efektu maski. Obecnie dużą popularnością cieszy się naturalność. Wiele będzie zależało też od okazji i tego, które jest to spotkanie. Jaki makijaż na pierwszą randkę doradza blog narandce.pl, podając kilka przykładów, które mogą się sprawdzić. Można się więc łatwo dowiedzieć, na co zwracać uwagę i w jaki sposób zrobić wrażenie na mężczyźnie, dzięki przemyślanemu make-upowi.

Jeżeli udajemy się na imprezę, można nieco zaszaleć, gdy będzie to spotkanie w restauracji, lepiej postawić na wyrazisty, ale jednak w miarę naturalny makijaż. Z kolei gdy czeka nas zwiększona aktywność fizyczna – zabawy w parku rozrywki, wizyta na basenie, wówczas lepiej ograniczyć go do minimum lub całkowicie z niego zrezygnować. Panowie lubią naturalność. Nie warto więc eksperymentować z makijażem, ponieważ efekty tego mogą być różne i nie zawsze zadowalające. Należy też wziąć pod uwagę porę roku oraz pogodę.

Jak ubrać się na randkę?

Podobnie jak w przypadku makijażu i tutaj wiele do powiedzenia będzie miało miejsce spotkania. W końcu nie założy się eleganckiej wieczorowej sukni, gdy planujemy randkę w kinie czy parku. Trzeba się dostosować i jednocześnie wziąć pod uwagę także własne samopoczucie i wygodę. Strój musi być dostosowany, ale nie może nam sprawiać kłopotów. To rada zwłaszcza dla kobiet, które nie są przyzwyczajone na co dzień chodzić w szpilkach czy obcisłych sukienkach. Należy też wziąć pod uwagę, jakie wrażenie chce się wywołać, a także, z jaką porą roku mamy do czynienia.

Trzeba też mieć szacunek do siebie samej. Mężczyźni lubią popatrzeć, dobrze dopasowany strój pokreśli więc nasze walory, ale nie powinno się przesadzać. Strój zbyt wyzywający, może zasugerować, że jest się kobietą łatwą i zależy nam tylko na jednym. Najważniejsze będzie przede wszystkim to, by ubranie było schludne, czyste i naturalne. Najlepiej wybierać więc to, w czym czujemy się pewnie i na przykład chętnie zakładamy także na inne okazje.