× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Jak się pomalować, ubrać na randkę?

randka

Randka to spotkanie dwóch zakochanych bądź zauroczonych sobą osób. Naturalne jest to, że każda osoba idąca na takie spotkanie chce zaprezentować się z jak najlepszej strony. Poza prowadzeniem ciekawej rozmowy i chęcią dowiedzenia się jak najwięcej o drugiej stronie każdy stara się również atrakcyjnie wyglądać. Nie jest możliwe wskazanie uniwersalnego sposobu na to, aby ubrać się tak, by towarzysz bądź towarzyszka, z którymi się spotykamy padli z wrażenia, jednak niektóre podpowiedzi warto przemyśleć i spróbować dopasować do swojego stylu.

Jak ubrać się na randkę?

To, co założymy na siebie wychodząc na romantyczne spotkanie, w dużej mierze zależy od tego, jaki charakter ma mieć randka. Najlepszym rozwiązaniem jest dopasowanie stroju do dress codu obowiązującego w danym miejscu. Idąc na romantyczną kolację do luksusowej restauracji, panie powinny założyć elegancką sukienkę lub kombinezon, a do tego dobrać pasujące dodatki. Jeśli natomiast randka ma odbyć się w plenerze, to warto postawić na wygodę, w tym wypadku jednak możliwa jest znacznie większa dowolność.

Niezależnie od tego, gdzie ma odbyć się spotkanie, warto pamiętać o tym, aby z niczym nie przesadzić. Każdy idąc na randkę, chce wyglądać wyjątkowo, jednak najważniejszy jest zdrowy umiar, aby wyjątkowość nie przerodziła się coś karykaturalnego. Jeśli ubierzemy się zbyt elegancko, to bez wątpienia będziemy czuć się niekomfortowo, a to z kolei negatywnie wpłynie na nasze samopoczucie oraz przebieg randki.

Bardzo ważnym elementem stroju jest rzecz jasna bielizna, o której łatwo zapomnieć wybierając inne, bardziej widoczne części garderoby. Odpowiedź na to, jaką bieliznę założyć na randkę (www.polowki.pl), zależy w pewnej mierze od tego, czy zakładamy, że druga osoba będzie miała okazję ją zobaczyć. Na pewno warto założyć wygodną i zadbaną bieliznę, w której czujemy się pewni siebie i atrakcyjni.

Jak pomalować się na randkę?

Jeśli chodzi o makijaż na randkę, to na pewno będzie on bardziej staranny niż ten na co dzień. Tutaj również warto kierować się zasadą, że co za dużo to niezdrowo. Makijaż powinien podkreślać, a nie zakrywać naszą urodę. Warto również pomyśleć o tym, że prędzej czy później druga strona pewnie będzie miała okazję zobaczyć nas w wersji bez makijażu, dlatego lepiej odpuścić sobie bardzo mocny make-up, który może wręcz zmienić nasze rysy twarzy.

Jak przygotować się do randki?

Od wyglądu osób, które spotykają się ze sobą, aby w miły sposób spędzić wspólny czas, chyba ważniejsze jest tak naprawdę to, w jak spożytkują te kilka godzin. Przygotowując się do randki, warto zatem dobrze przemyśleć to, gdzie się spotkamy i co będziemy robić. Randka to okazja do tego, żeby pokazać drugiej osobie kawałek swojego świata, a więc zaprezentować jej swoje zainteresowania, przedstawić bliskich, czy pokazać ulubione miejsca. Koniecznie trzeba też zadbać o to, by nasza druga połówka czuła się swobodnie i komfortowo. Nie można zapomnieć o tym, że w procesie budowania relacji największą rolę odgrywa rozmowa.