× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Gdzie zamówić meble do salonu fryzjerskiego?

fryzjer

Podjąłeś odważną decyzję o otworzeniu swojego biznesu, dopełniłeś wszelkich formalności, masz lokal. Jednak żeby w pełni rozpocząć działalność salonu fryzjerskiego, potrzebujesz wyposażenia – profesjonalnych mebli, które nie tylko ułatwią ci pracę, ale przede wszystkim będą wizytówką twojej firmy. 

To właśnie meble i klimat przez nie stworzony będą pierwszym, na co zwróci uwagę klient po przekroczeniu progu salonu i często ten pierwszy rzut oka wystarczy, żeby wyrobił sobie zdanie na jego temat. Dlatego tak ważna jest decyzja o wyborze wystroju. Jeśli tylko masz możliwość – wybierz meble fryzjerskie na zamówienie, poszukuj tych niebanalnych i oryginalnych, aby nadać swojemu salonowi wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru.

Niemniejsze znaczenie ma wybór profesjonalnego sprzętu fryzjerskiemu, dzięki któremu możesz poszerzać zakres swojej działalności o kolejne usługi. Zainwestuj w sprzęt dobrej jakości i o wysokiej mocy – ten posłuży ci przez wiele lat, dając długofalowe oszczędności czasu i pieniędzy, 

Meble fryzjerskie na zamówienie

W sklepie Ayala kompleksowo wyposażysz swój salon fryzjerski – od recepcji, przez poczekalnię, na stanowisku obsługi klienta kończąc. Każdy najmniejszy element wystroju występuje u nas w kilkunastu wersjach stylistycznych, dzięki czemu masz pewność, że całe wnętrze będzie spójne i kompletne.

Nie ograniczamy się do jednego stylu, inspiruje nas wszystko to, co was. W ofercie posiadamy meble w każdym stylu:

  • loftowym – gdzie dominuje metal i drewno, dla miłośników surowych wnętrz
  • ciężkim i eleganckim – z dużą domieszką skór i okuć
  • glamour – z miękkimi, welurowymi akcentami i kryształowymi dodatkami
  • SPA – gdzie drewno i naturalne materiały grają główną rolę
  • dziecięcym i młodzieżowym – aby zachęcić najmłodszych i niezdecydowanych i wiele innych

Wszystkie meble wykonujemy na zamówienie, a satysfakcja klienta jest dla nas nadrzędną wartością. U nas zaopatrzysz się w wygodne fotele, efektowne konsolety, ergonomiczne myjnie i taborety fryzjerskie, które sprawią, że wielogodzinna praca przestanie być obciążeniem dla twojego ciała. Z przyjemnością wyposażymy dla ciebie także poczekalnię dla klientów, dzięki czemu poczują się oni zaopiekowani już od pierwszych chwil spędzonych w twoim salonie, a ewentualne opóźnienie pozostanie niezauważone. 

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Oprócz mebli bezwzględnie potrzebować będziesz także profesjonalnego wyposażenia, które umożliwi ci wprowadzenie dodatkowych usług do twojej oferty. Warto zainwestować nie tylko w drobny sprzęt ręczny, taki jak suszarki o dużej mocy, lokówki czy prostownice, ale także tak zwany “ciężki sprzęt”. W swojej ofercie posiadamy min. suszarki wiszące z funkcją jonizacji, infrazony oraz sauny, dzięki którym będziesz w stanie wykonać bardziej zaawansowane zabiegi fryzjerskie i trychologiczne, a zakres wykonywanych usług z pewnością zyska na atrakcyjności w oczach potencjalnych klientów.

Nie mniej ważne są sprzęty niedostrzegalne dla oka klienta, czyli wszystkie te, które utrzymują nasze wyposażenie w najwyższych standardach higienicznych i sanitarnych – np. sterylizatory do narzędzi. Oferujemy także profesjonalne produkty do utrzymywania czystości i konserwacji sprzętu – koncentraty do prania, dezynfekcji (zarówno do rąk jak i do powierzchni), spraye do ostrzy i pędzli, ściereczki do usuwania farby i wiele innych. 

Pamiętaj, że im lepiej dbasz o posiadany sprzęt, tym dłużej będzie ci służył w dobrej kondycji. 

Producent mebli fryzjerskich i hurtownia fryzjerska

AYALA to polska firma, która powstała z miłości do tworzenia i projektowania. W swojej ofercie posiada szeroki wybór mebli do wyposażenia wnętrz salonów fryzjerskich, indywidualnie dobranych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferuje wygodne, ergonomiczne rozwiązania, które ułatwią pracę stylistom, ale także podarują komfort klientom salonów fryzjerskich. Twórcy mebli dokładnie wiedzą, czego oczekują ich klienci i stale wychodzą im naprzeciw projektując coraz to nowe rozwiązania. Kilkanaście dostępnych kolekcji sprawia, że miłośnik każdego stylu – od loftowego po glamour, znajdzie meble idealnie dopasowane do swoich preferencji, a także możliwości finansowych.