× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Depilacja bezpieczny laser – usługa wykonana w Klinice

zabieg depilacji laserem

Depilacja laserowa to zabieg wskazany dla tych, którzy chcą promować długotrwałe i trwałe usuwanie owłosienia. Zabieg można przeprowadzić kilkoma rodzajami lasera, a jego działanie może zmieniać się w zależności od obszaru ciała, w którym jest stosowany. Generalnie depilacja laserowa jest bardzo odpowiednia dla tych, którzy chcą przestać martwić się depilacją i chcą uniknąć ciągłego dyskomfortu powodowanego metodami takimi jak woskowanie czy żyletki: metody często agresywne dla skóry, odpowiedzialne za urazy i alergie . Dowiedz się więcej na ten temat i wyjaśnij swoje wątpliwości jednemu z naszych specjalistów.

Jak to działa:

Aby zrozumieć, jak działa zabieg depilacji laserowej, należy najpierw poznać strukturę włosa: nasze włosy są wytwarzane przez mieszki włosowe. Struktury te pozwalają na to, że nawet jeśli jeden włos zostanie wyrwany, na jego miejscu wyrosnie inny – o takich samych właściwościach jak kolor, grubość itp. W związku z tym oddziałuje na ten pęcherzyk, ponieważ jego zniszczenie jest gwarancją, że depilacja przyniesie pożądany efekt. Lasery są w stanie ingerować we włosy poprzez energię wychwytywaną przez regiony o stężeniu melaniny, czyli włosy, a także ich własną podstawę.

Depilacja laserowa mężczyzn i kobiet

Wiemy, że depilacja to częsta praktyka kulturowa. W brazylijskim klimacie i latem wielu mężczyzn i kobiet czuje się bardziej komfortowo, goląc niektóre obszary ciała. Z tego powodu cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno u mężczyzn – jeśli chodzi o brodę i brzuch – jak iu kobiet – najbardziej pożądaną opcją jest laserowe usuwanie owłosienia z pachwiny, nóg i pach.

Klinika depilacji laserowej: dowiedz się więcej

Zawsze warto podkreślić, jak ważne jest, aby poddając się każdemu zabiegowi dermatologicznemu, zwrócić się do dermatologa, który wyjaśni swoje wątpliwości. Dodatkowo w przypadku depilacji laserowej niewłaściwy zabieg może doprowadzić do poparzeń na skórze, a nawet przynieść odwrotny efekt – zwiększyć ilość owłosienia. Dlatego zawsze rekomendacją jest poszukiwanie niezawodnego leczenia. Aby bezpiecznie i dbać o skórę pozbyć się owłosienia, dowiedz się więcej o depilacji laserowej w Proclinic.pl.

Dzięki multidyscyplinarnemu zespołowi poszukujemy najlepszych technologii i najlepszych rozwiązań w leczeniu skóry – zawsze myśląc o zdrowiu, samopoczuciu i poczuciu własnej wartości naszych pacjentów. Jeśli masz pytania dotyczące depilacji laserowej i innych zabiegów dermatologicznych, skontaktuj się z nami lub umów się na wizytę online. Na stronie proclinic.pl/depilacja-laserowa można uzyskać więcej informacji na temat zabiegu depilacji laserem.