× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Codzienna pielęgnacja skóry w oparciu o naturalne składniki

kosmetyki samarite

Sekret pięknej i młodej skóry jest poszukiwany od wieków. Obecna moda na zdrowe odżywianie sprawia, że coraz więcej ludzi zwraca uwagę na to, czym karmi swój organizm. Ta sama zasada dotyczy również pielęgnacji skóry. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ma ona właściwości absorbujące substancje, które zostają na nią nałożone. Właśnie dlatego składy kosmetyków stosowanych do codziennej pielęgnacji powinny być czyste i jak najbardziej naturalne.

Bogactwo naturalnych składników.

Kosmetyki Samarite powstały dzięki koncepcji opartej na tradycji oraz czerpaniu z bogactw natury. Człowiek jako jedno z najpiękniejszych stworzeń natury może z powodzeniem wpływać na swój wygląd i zdrowie korzystając w harmonijny sposób z dobrodziejstw naturalnych składników. To właśnie naturalne składniki mają ogromne zastosowanie zarówno w przypadku dostarczania pożywiania, jak i pielęgnacji skóry. Kwestia produktów spożywczych nie bez powodu wskazana jest obok kwestii kosmetycznych. Kolokwialnie mówiąc, dobrej jakości kosmetyki działają na skórę od zewnątrz w podobny sposób jak pokarm czyni to od środka. 

Boska pielęgnacja skóry.

Samarite Divine Elixir to skoncentrowane serum najbardziej odżywczych, naturalnych składników do pielęgnacji skóry. Ze względu na swoją delikatność, może być stosowane u kobiet niezależnie od wieku. Szeroki wachlarz zastosowania serum zgodnie ze swoją nazwą pozwala na określenie go boskim eliksirem.

Delikatność i lekkość.

Serum Samarite Divine Elixir charakteryzuje się bardzo lekką konsystencją, co sprawia, że świetnie nadaje się pod makijaż chroniąc skórę i utrwalając makijaż zarazem.

Ukojenie potrzebne od zaraz.

Codzienność i częsty brak czasu na okazanie swojej skórze odpowiedniej delikatności sprawia, że może ona być podrażniona, co objawia się bólem. Serum przynosi natychmiastowe ukojenie dla ściągniętej i tkliwej skóry.

Olśniewający, naturalny blask skóry.

Serum skutecznie likwiduje poszarzenia skóry, dzięki czemu przywrócony zostaje jej naturalny koloryt i blask.

Naturalnie młody wygląd.

Cera dojrzała wymaga starannej pielęgnacji. Samarite Divine Elixir ma działanie delikatnie liftingujące. Niweluje również zmarszczki oraz podnosi zmęczone powieki, dzięki czemu skóra wygląda młodo i jest elastyczna.

Ratunek dla skóry problematycznej. 

Skóra ze skłonnością do trądziku, rozszerzonych porów oraz przebarwień wygląda nieestetycznie i sprawia, że chcemy natychmiastowo poprawić jej stan. Serum łagodzi stany zapalne, dzięki czemu wypryski i zaczerwienienia nie mają już racji bytu.

Nawilżona i gładka skóra.

Podstawą pięknej skóry jest odpowiednie nawilżenie. Bez niego trudno jest zadbać o pożądany wygląd twarzy. Serum Samarite Divine Elixir świetnie nawilża skórę, dzięki czemu prezentuje się ona zdrowo i promiennie w każdej sytuacji.