× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

3 rzeczy, które powinnaś mieć w swojej szafie!

moda

Istnieją rzeczy, które teoretycznie każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie. Charakteryzują się uniwersalnością i ponadczasowym stylem – nieważne kiedy je ubierzesz, zawsze będziesz wyglądać świetnie. Jakie trzy rzeczy musisz mieć w domu?

Mała czarna

Tak, tego wyboru można było się spodziewać. Mała czarna to królowa imprez rodzinnych, spotkań biznesowych i oczywiście randek. Właściwie nie powinnaś jej zakładać tylko na wesele – wtedy czerń raczej nie przystoi. Mała czarna zastąpi każdą spódnicę, choć wiadomo, że i one w szafie powinny znaleźć swoje miejsce. Z łatwością zestawisz ją z dodatkami takimi jak oversize’owa marynarka czy nawet trampki. Ponadczasowość małej czarnej jest niezaprzeczalna, jednak nie możesz zapominać, że ta sukienka powinna być dobrana z myślą o twojej figurze. Wybierz taki krój, który ukryje mankamenty i uwydatni zalety.

Elegancki płaszcz

Gdy zima zapuka do twoich drzwi, podziękujesz za ochronę, jaką ci daje. Jednak ochrona przed ciepłem to nie wszystko – liczy się także wygląd. A elegancki płaszcz zawsze wygląda nienagannie. Wszystko ze względu na prosty krój, wysokiej jakości materiał, a także ponadczasowe kolory. Czerń, beż, zieleń, granat – one nie wychodzą z mody. Swobodnie możesz założyć go na każdą rodzinną imprezę, biznesowe spotkanie czy wyjście do teatru. Elegancki płaszcz musi znajdować się w szafie każdej kobiety, bo on najlepiej pasuje zarówno do szpilek, jak i kozaków, do małych i dużych torebek, do jeansów i spódnic. I oczywiście do małej czarnej.

Dopasowane spodnie

Idealne z koszulami, tunikami, bluzkami i sweterkami. Dopasowane spodnie to must have w twojej szafie. Najlepsze oczywiście będą czarne, bo je z łatwością zestawisz właściwie z każdym kolorem. To ponadczasowa część garderoby, którą bez wstydu możesz założyć do biura, ale także na spacer z koleżankami. Muszą być wygodne i oczywiście podkreślające twoją figurę.

A ty masz te ponadczasowe rzeczy w swojej szafie? Jeśli nie, najwyższy czas, żeby to nadrobić. Na Bialcon.pl znajdziesz też inne ubrania, które warto dołączyć do swojej listy must have.