× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Wyszczuplanie przez zamrażanie! Poznaj Cryoliposculpt!

wyszczuplanie

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego tak naprawdę to już ostatni moment, aby zatroszczyć się o swoje ciało. Jeśli wcześniej nie było Ci po drodze z dietą, ćwiczeniami lub zabiegami w gabinecie – czas na mobilizację! Jeszcze zdążysz i będziesz cieszyć się pięknym ciałem. Poznaj nieinwazyjną i bezpieczną metodę redukcji tkanki tłuszczowej Cryoliposculpt! Jak działa zabieg? Wyjaśniamy!

Podwójna skuteczność!

Pomimo że wielu z nas jeszcze nie ma dokładnie sprecyzowanych planów wakacyjnych, to nadchodzące lato mobilizuje, aby przygotować ciało na nadchodzący sezon. Aby wymodelować sylwetkę potrzeba wiele pracy. Czasem restrykcyjne diety i godziny ćwiczeń jednak nie wystarczają. Na oporny tłuszczyk pomoże zabieg w gabinecie! Kriolipoliza to metoda niezwykle skuteczna i polecana na te obszary ciała, które wymagają szczególnej uwagi! Jeśli połączymy ją z elektrostymulacją mamy przepis na sukces! To właśnie Cryoliposculpt!

Jak wygląda zabieg?

Cryoliposculpt to nieinwazyjna metoda modelowania ciała. Działa poprzez zamrożenie tkanki tłuszczowej, która to ulega skrystalizowaniu i rozerwaniu. Tłuszcz zostaje uwolniony z komórek, a następnie metabolizowany. Do tego zastosowane w urządzeniu impulsy elektryczne sprawiają, że rozpad komórek jest szybszy. Cryoliposculpt jest wyposażony w 4 głowice o różnych rozmiarach, które mogą działać jednocześnie. Tym samym istnieje możliwość jednoczesnego opracowania kilku obszarów ciała, od tych dużych jak brzuch czy uda po mniejsze – szyję czy ramiona, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a od razu po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennej aktywności.

Czy zabieg pomoże na mój tłuszczyk?

Zabieg redukuje miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową z takich obszarów, jak brzuch, boczki, ramiona, podbródek, uda czy okolice nad kolanami. Oprócz efektu wyszczuplenia i wymodelowania dochodzi również do przywrócenia elastyczności i jędrności skóry. Przygotowując ciało do sezonu letniego, warto pomyśleć nad tego typu zabiegiem. Dzięki niemu nie będziesz już więcej się wahać, aby założyć krótką sukienkę, która odkrywa kolana, czy odsłonić ramiona w bluzce na ramiączka! Pierwsze efekty widać po ok. miesiącu od wizyty w gabinecie – bez wątpienia warto na nie poczekać!

Alternatywa dla liposukcji

Wyszczuplająca kriolipoliza to zabieg bezpieczny i niezwykle skuteczny. Wykorzystujący moc zimna tam, gdzie sami nie możemy już poradzić sobie z nadmiarem tłuszczyku. Jest to zabieg przeznaczony dla osób, które szukają alternatywy dla liposukcji. Bez konieczności oddawania się w ręce chirurga, możemy zapanować nad tymi obszarami ciała, które nie spełniają naszych oczekiwań. To zatem zabieg idealny nawet dla osób o prawidłowej masie ciała, ale z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową. O tym, ile zabiegów będzie potrzebnych dla uzyskania najlepszego efektu, poinformuje specjalista podczas konsultacji w gabinecie.

Wyłączny dystrybutor w Polsce: BIOTEC Lasers Polska sp. z o.o. sp. k.