× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Wybiel zęby i odmień swoje życie!

zęby

Stomatologia estetyczna jest dziś szeroko dostępna i bardzo popularna.

Na co dzień dbamy o zdrowie naszych zębów i regularnie odwiedzamy stomatologa. Czasem chcemy pójść o krok dalej i decydujemy się na wybielanie zębów. Zdrowy i lśniąco biały uśmiech jest marzeniem wielu z nas. To pragnienie osób młodych, jak również starszych i dojrzałych. Piękny uśmiech, który osiągamy dzięki zabiegowi wybielania zębów, rozświetla twarz i odejmuje lat. Zadbane i przede wszystkim zdrowie zęby dodają pewności siebie i mają bardzo duży wpływ na poczucie własnej wartości. Wraz z biegiem czasu zęby naturalnie żółkną. Przebarwia je również kawa, wino czy spożywana codziennie herbata. Profesjonalne wybielanie zębów u dentysty pozwala odzyskać ich blask i usuwa brzydki kolor będący konsekwencją palenia papierosów lub innych niezdrowych nawyków.

Profesjonale i bezbolesne wybielanie zębów Poznań

Zdrowy i piękny uśmiech sprawia, że chcemy się szeroko uśmiechać i zmieniać świat na lepsze. Aby tak się właśnie poczuć musimy zadbać o swój uśmiech. Po pierwsze trzeba zacząć od prawidłowej, codziennej higieny jamy ustnej. Nic nie zastąpi regularnych wizyt u stomatologa i leczenia ubytków. Pomocna będzie również higienizacja, a w razie potrzeby piaskowanie zębów. Jeśli nasze zęby są zdrowe możemy z czystym sumieniem przystąpić do wybielania. Mało kto posiada naturalne zęby w kolorycie hollywoodzkiego uśmiechu. Na szczęście z pomocą przychodzi wybielanie zębów Poznań. Sprawdzone rozwiązanie, które z powodzeniem korzysta z niezawodnej lampy Beyond.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielonych zębów?

Zabieg wybielania zębów to świetne rozwiązanie, jeśli nasze zęby pożółkły i straciły blask. Najczęstszą przyczyną przebarwień są barwniki, które zawiera nasze pożywienie. Możemy do nich zaliczyć ulubioną czarną kawę, czerwone wino i herbatę, z którą zaczynamy dzień. Wnikają one w tkanki i sprawiają, że konieczne staje się rozjaśnienie zębów. Lampa Beyond  do zabiegu wybielania zębów, stosowana w gabinecie stomatologicznym, skutecznie usuwa przebarwienia. Sprawia, że uśmiech natychmiast odzyskuje swój blask. Efekt wybielania jest widoczny zaraz po zabiegu, już na pierwszej wizycie. To, jak długo efekt się utrzyma, zależy od kilku czynników. Ma tu znaczenie nasza dieta, nawyki żywieniowe i utrzymywanie higieny jamy ustnej. Zazwyczaj śnieżnobiały uśmiech pozostaje z nami na dwa lata. Po tym okresie zabieg możemy powtórzyć. Jest on w pełni bezpieczny i całkowicie bezbolesny. Trwa około czterdziestu pięciu minut. Wiele zależy od pacjenta i rodzaju jego przebarwień.

Na czym polega wybielanie zębów lampą beyond?

Wybielanie zębów przy użyciu lampy Beyond jest bardzo prostym i skutecznym zabiegiem. Polega na nałożeniu na zęby żelu, który w trakcie wybielania zostanie aktywowany przez światło lampy. Jego skład opiera się na na nadtlenku wodoru oraz pozostałych składnikach, które mają za zadanie zwiększyć końcowy rezultat zabiegu. Dodatkowo rolą żelu jest minimalizowanie ryzyka wrażliwości zębów w trakcie lub po zabiegu. Samo światło lampy oddziałuje na żel i przyspiesza jego przenikanie przez szkliwo wprost do zębiny. Aktywowany zostaje proces utleniania w środku struktury zęba. Te przebarwienia, które były małe są rozbijane, natomiast większe ulegają utlenianiu. Pożądane rezultaty są natychmiastowe. Wygląd zębów od razu się poprawia. W rezultacie otrzymujemy lśniące i białe zęby. Ich ton może rozjaśnić się od pięciu, aż do czternastu odcieni według skali VITA. Zazwyczaj zęby pacjentów rozjaśniają się o około osiem odcieni.