× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Urządzenia do zabiegów na twarz – poznaj technologię w branży beauty

Urządzenia do zabiegów na twarz

Mówi się, że mężczyźni uwielbiają nowinki technologiczne oraz gadżety. Jednak opinia taka panuje przeważnie wśród osób słabo zapoznanych z branżą beauty. Kobiety, stanowiące lwią część klientek salonów kosmetycznych, kochają innowacyjne sprzęty i wszelkie nowości, które sprawiają, że kuracje przeciwzmarszczkowe czy antycellulitowe są jeszcze skuteczniejsze. Warto dowiedzieć się, jakie urządzenia do zabiegów na twarz są obecnie w modzie i wprowadzić je do swojego gabinetu. Poniżej kilka podpowiedzi.

Urządzenia do zabiegów na twarz – sprzęt do oxybrazji

Peelingi niezmiennie nie przestają cieszyć się popularnością, jednak ich forma może być bardzo różna i nie każdy rodzaj zabiegu peelingującego zadowoli klienta. Warto więc wyposażyć się w specjalne urządzenie do zabiegów na twarz, którym wykonamy oxybrazję. Jest to kuracja polegająca na złuszczeniu naskórka poprzez strumień rozpuszczonych kropelek soli fizjologicznej. Wykorzystując odpowiedni sprzęt, można modulować ciśnienie wody w taki sposób, aby operacja była bezpieczna i skuteczna. W końcowym efekcie serii zabiegów można spodziewać się natlenienia naskórka, zamknięcia porów, poprawienia tonacji oraz większej elastyczności skóry.

Urządzenia do zabiegów na twarz – hydradermabrazja

Innym rodzajem popularnego peelingu, wykonywanego dzięki specjalnym głowicom innowacyjnych urządzeń do zabiegów na twarz, jest hydradermabrazja. Tutaj również ważnym elementem jest złuszczenie naskórka, jednak równocześnie w trakcie kuracji aplikowane są również substancje aktywne. Mają one mieć korzystny wpływ na naszą cerę. Jaki jest więc efekt? Przede wszystkim nawilżenie i oczyszczenie, ale również ujędrnienie skóry i jej wygładzenie.

Urządzenia do zabiegów na twarz – maszyny wykorzystujące laser

Obecnie bardzo rozchwytywane są zabiegi z użyciem lasera. Nie chodzi tutaj jednak tylko o depilację czy usunięcie cellulitu. Skóra twarzy również wiele zyskuje na umiejętnym wykorzystaniu głowicy laserowej. Wygładzenie zmarszczek, poprawa kondycji skóry, redukcja trądziku oraz przebarwień to tylko niektóre z pozytywnych zmian, jakie można zauważyć po kilku sesjach z laserową technologią. W liczne sprzęty sprawdzające się w kosmetyce twarzy można zaopatrzyć się tutaj https://profi-med.eu/urzadzenia-twarz/. Warto przeczytać o dostępnych maszynach i zastanowić się, która z nich mogłaby spełnić oczekiwania klientek naszego salonu. Wybór jest szeroki, więc nie tylko miłośniczki laserów, ale także fali radiowej czy nowoczesnych peelingów znajdą coś dla siebie.