× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Profesjonalne kosmetyki do brwi

kosmetyki do brwi

Makijaż brwi ma bardzo duże znaczenie. Jest on niezwykle ważnym dopełnieniem całego makijażu i wpływa na efekt końcowy. Bardzo ciekawą ofertę kosmetyków ma rosyjska marka BrowXenna, która posiada profesjonalne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty do brwi. Są one dostępne i szanowane w ponad 40 krajach i oferują niezwykle ciekawą i szeroką gamę kolorystyczną

Henna do brwi 

Aby w warunkach domowych profesjonalnie wykonać makijaż brwi, warto przede wszystkim zakupić odpowiednią hennę. Bardzo ciekawą i dobrą jakościowo ofertę przedstawia firmy BrowXenna, w najróżniejszych odcieniach. Dla brunetek dedykowana jest specjalna linia brunette zawierająca kolory od ciepłego brązu idealnego dla ciemnych blondynek i rudych, Cold Coffe, dla osób o ciemniejszych oczach i włosach, Rich Taupe, aż do Dark Chocolate. Wybór jest naprawdę duży, każdy z pewnością znajdzie to co najlepiej pasuje do cech wyglądu. 

Kosmetyki do brwi do salonu kosmetycznego – dla każdej urody

Warto także wspomnieć o specjalnej linii blond, którą oferuje producent kosmetyków do brwi BrowXenna, dla osób o włosach bardzo jasnych i dla osób, które po raz pierwszy decydują się na zastosowanie naturalnej henny. Dostępne są bardzo jasne barwy, dla osób o naprawdę jasnych włosach i bladej skórze, które dają niezwykle delikatny wygląd, a także szereg trochę ciemniejszych odcieni, które jednak nie rzucają się w oczy i pozwalają na delikatne podkreślenie brwi. Najpopularniejszym odcieniem z tej linii jest kolor Dark blond, idealny dla kobiet o słowiańskim typie urody. 

Inne produkty do stylizacji brwi 

W codziennej pielęgnacji brwi przede wszystkim przydadzą się profesjonalne henny. Inne produkty, które  także warto posiadać to np. koncentraty, dzięki którym można przygotować odpowiedni ton i odcień. Nie można też zapomnieć o zakupie pędzli do brwi, pozwalające na precyzyjną aplikację produktów. Pędzle oferowane przez firmę Browxenna są dostępne w różnych rozmiarach, tak aby nakładanie produktu było dla każdego proste i komfortowe. Kolejnym produktem jest antybakteryjna nić pozwalające na szybkie i łatwe regulowanie brwi. Dzięki niej każda osoba bez problemów osiągnie najlepszy efekt. Ważne są żele do brwi, które umożliwiają odpowiednie ułożenie włosków podczas wykonywania codziennego makijażu. Kilka ruchów szczoteczki pozwala trwało ułożyć włoski. Aby otrzymać jeszcze lepszy efekt, warto też sięgnąć po wosk do depilacji, który jest hipoalergiczny, nie zawiera smoły i jest delikatny dla skóry. Dzięki niemu można bezboleśnie usunąć niepożądane włoski i cieszyć się trwałym i estetycznym efektem. Wosk usuwa nawet bardzo cienki i krótkie włoski. Mogłoby się wydawać, że pielęgnacja brwi jest prosta, a tymczasem dobra kosmetyczka musi posiadać na wyposażeniu wiele produktów, aby klientki były w pełni zadowolone.