× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Pościel z wypełnieniem — na jaką warto się zdecydować?

pościel dla dziecka

Każdy zastanawiał się jaka pościel będzie najlepsza dla dziecka. Chcąc sprawić idealne warunki do spania, przegląda się wszelkie możliwości. Dobrze przespana noc jest ważna na każdym etapie życia człowieka, a dla dziecka oznacza prawidłowy rozwój. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór pościeli.

Czym jest pościel bambusowa

Pościel z wypełnieniem dla dzieci jest uszyta z wiskozy bambusowej, którą pozyskano z bambusa. Bambus jest niewymagającą rośliną, a do jego uprawy nie są używane żadne substancje chemiczne. Takie włókna tworzy delikatną tkaninę. Jest niezwykle delikatna i miękka, przyjemna w dotyku. Dzięki swoim właściwościom nie można przejść obojętnie obok takiej pościeli. Idealnie nadaje się do dziecięcego łóżka, obojętnie w jakim wieku jest pociecha.

Pościele z bambusa są ekologiczne

Materiał bambusowy jest uwielbiany przez osoby, które troszczą się o środowisko oraz o to, aby dzieci dorastały w zdrowym otoczeniu. Dlatego już od pierwszego dnia otacza się dzieci szczególną troską wybierając właśnie takie materiały w pościelach lub ubrankach. Materiał bambusowy jest w 100% bezpieczny dla człowieka.

  • Jest przyjazny dla środowiska, włókna z bambusa są ekologicznie uprawiane a sama roślina rośnie bardzo szybko
  • Jest naturalnie antybakteryjny dzięki bamboo kun
  • Nie gromadzi kurzy ani roztoczy
  • Posiada działanie antybakteryjne i antygrzybiczne, dlatego jest przyjazny dla ludzkiej skóry
  • Absorbuje wilgoć
  • Działa termoregulacyjnie (w okresie letnim chłodzi a zimą daje ciepło)
  • Niweluje przykre zapachy i chroni przed UV
  • Pochłaniają trzykrotnie więcej wilgoci

Tkaniny bambusowe można barwić na dowolny sposób, daje to nieograniczone możliwości. Dzięki technologii drukarskiej można nadać ciekawe wzory, a wszystkie farby są bezpieczne dla zdrowia malucha. Mając na uwadze niezwykłe właściwości i możliwości kolorystyczne, wybór pościeli bambusowej okaże się najlepszym rozwiązaniem dla każdego.

Bawiąc się kolorami i wzorami

Sklep lepre.pl oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów pościeli dla dzieci. Odwiedzając ten sklep, z pewnością znajdzie się idealny zestaw dla swojego dziecka. Piękne wzory w kwiaty lub dinozaury są trwałe i nie spierają się po praniu. Dlatego ten sklep jest najbardziej odpowiednim miejscem na zakupy dla swojego maluszka. W ofercie znajdują się wszelkie wzory pościeli, ubranek, kocyków i zabawek. Innym słowem, wszystko co potrzebne.