× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Peruka – szybkie przedłużanie włosów

peruka kobieta

Przeszukując internet w poszukiwaniu peruki naturalnej ciężko znaleźć produkt najwyższej jakości. Często możemy natknąć się na sklep z perukami oferujący peruki syntetyczne wątpliwej jakości, sprzedawane w cenach peruk naturalnych. Gdzie kupić perukę, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Peruki naturalne – rodzaje i właściwości

Podstawowym pytaniem które musimy sobie zadać poszukując peruki naturalnej jest: jakiego typu włosa oczekujemy. Włosy naturalne bywają różne – falowane, kręcone, proste. Naturalne włosy różnią się też w zależności od pochodzenia – włosy chińskie, czy brazylijskie są inne niż włosy słowiańskie. Włosy azjatyckie są grubsze i twardsze, podczas gdy włosy słowiańskie są bardziej zbliżone strukturą do naturalnych włosów Polek. Należy też zwrócić uwagę na kolor włosa naturalnego. Oczywiście włosy do peruki naturalnej są farbowane, ale peruka będzie wyglądać bardziej naturalnie, jeżeli kolor włosów naturalnych będzie zbliżony do pożądanego przez nas koloru peruki.

Peruka naturalna czy peruka syntetyczna

W naszym sklepie znajdziesz peruki z włosów naturalnych ale również peruki syntetyczne. Dla osób poszukujących szybkiej zmiany wyglądu polecane są peruki syntetyczne lub peruki z azjatyckich włosów naturalnych, ponieważ są one tańsze, dzięki czemu możemy częściej zmieniać stylizację, inwestując w różnorodne peruki. Dla osób, które utraciły włosy polecana jest peruka medyczna. Jest to peruka z włosów naturalnych, która zapewnia naturalny wygląd. Również osoby lubiące stylizować włosy powinny sięgać po naturalne peruki – sztuczne włosy szybciej się niszczą.

Peruka z naturalnych włosów – jak pielęgnować

Peruki naturalne pielęgnujemy tak samo jak włosy naturalne. Włosy peruki myjemy delikatnym szamponem bez pocierania po czym suszymy. Peruki naturalne dostępne w naszym sklepie są najwyższej jakości co gwarantuje, że włosy nie będą wypadać przy poprawnej pielęgnacji. Pamiętajmy, że perukę z włosa naturalnego można zafarbować, nie tak jak peruki syntetyczne. Dlatego chrońmy peruki naturalne przed barwiącymi substancjami, jeśli chcemy zachować naturalny kolor. Odpowiednie dbanie o perukę sprawi, że naturalna peruka będzie wyglądała niczym naturalne włosy i nikt nie zauważy, że to peruka.

Peruki naturalne – dla kogo

Sklep z perukami oferuje peruki damskie zapewniające naturalny wygląd. Włosy naturalne, z których zrobiono perukę posiadają naturalny i niewyróżniający się wygląd, dzięki czemu nadają się dla osób, które utraciły włosy w przypadku choroby, lub którym nie podobają się ich własne włosy. Dodatkowo peruki naturalne oferują możliwość zmiany długości i koloru włosów każdego dnia, przy zachowaniu naturalnego wyglądu.