× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Makijaż ślubny w profesjonalnym salonie kosmetycznym

makijaż

Dzień ślubu ma być najpiękniejszym dniem w życiu kobiety, niezapomnianym i wyjątkowym. Stres, pot, a nierzadko i łzy – wszystko to towarzyszy pannie młodej w dniu ślubu. Makijaż ślubny musi być zatem przygotowany na ekstremalne sytuacje, a jednocześnie idealnie dobrany do potrzeb kobiety, w końcu może zdecydować się na make up no make up albo nieco bardziej wyrazistą wersję. Warto poznać ofertę makijażu ślubnego w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Wybierz się do salonu kosmetycznego, który wykonuje makijaż ślubny profesjonalnymi kosmetykami

Płacąc za usługę ślubnego makijażu, chcesz, by był on wykonany najlepszej jakości, profesjonalnymi kosmetykami. Dzięki temu masz pewność, że makijaż przetrwa zmienną pogodę, czyli będzie wodoodporny i nie będzie powodował efektu świecenia i konieczności poprawek już po kilku minutach. Oczywiście dużo tu zależy od dobrego przygotowania skóry do makijażu ślubnego. Dlatego na makijaż powinnaś przyjść bez nałożonego podkładu, a jedynie z oczyszczoną skórą. Zresztą wizażystka przed przystąpieniem do pracy jeszcze skórę oczyści i odtłuści. W końcu tego dnia powinnaś prezentować się jak przysłowiowe milion dolarów. Salon kosmetyczny Matleena Katowice oferuje profesjonalny makijaż wykonywany kosmetykami takich marek jak Kryolan, MAC, Estee Lauder, Dior, Smashbox, Inglot, Tarte, Anastasia Beverly Hills, czy Too Faced. Oczywiście wizażystka korzysta także z innych produktów profesjonalnych, które zapewniają trwały efekt i nie zapychają porów skóry. Pamiętaj, by wcześniej umówić się na makijaż próbny. Najlepiej zrobić to przed wieczorem panieńskim. Będziesz mogła wypróbować trwałość makijażu i sprawdzić jak wygląda na zdjęciach. W ten sposób w tym właściwym makijażu ślubnym wizażystka będzie mogła dokonać jeszcze zmian, według Twoich preferencji, a także na podstawie reakcji Twojej skóry na kosmetyki.

Wybierz makijaż ślubny, w którym czujesz się najlepiej

Makijaż ślubny powinien podkreślać największe atuty Twojej urody, odpowiednio “otwierać’ oczy, czyli sprawić, że będą wyglądały na większe i bardziej wyraziste. W galerii Matleena możesz znaleźć szereg inspiracji, jednak pamiętaj, że makijaż przede wszystkim powinien być dopasowany do Twojego typu kolorystycznego urody. Twoja skóra, niezależnie od tego czy noc przed ślubem przespałaś dobrze czy ze stresu nie mogłaś zasnąć, musi wyglądać jak najbardziej promiennie i świeżo. O to postara się profesjonalna wizażystka, która zrobi wszystko, by sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom. Dzięki temu w tym niezwykle ważnym dla Ciebie dniu będziesz prezentować się doskonale. W makijażu ślubnym możemy podkreślić usta delikatną matową szminką albo postawić na efekt glow. Na pewno zrobisz piorunujące wrażenie na swoim przyszłym mężu, ale i zaproszonych na uroczystość gościach.