× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Czy da się powiększyć długość penisa?

mężczyzna

Uważa się, że normalna długość penisa w stanie erekcji wynosi od 12 do 18 cm. Średnia długość u europejskich mężczyzn wynosi 15,7 cm. Penis o długości mniejszej niż 9,5 cm jest uważany za małego penisa. Czy możliwe jest mechaniczne wydłużenie długości penisa?

Mity na temat powiększania penisa

Kobiecy pochwa jest umieszczony w taki sposób, że zakończenia nerwowe są skoncentrowane głównie w pierwszej tercji wejścia. To zdanie powinni zapamiętać wszyscy mężczyźni. Jeśli twój penis mieści się w dolnej normie, to przy erekcji wzrośnie o 100%. Jeśli mieści się w górnej granicy, to o 75%. Łatwo obliczyć, że w rezultacie wszyscy mężczyźni otrzymają w przybliżeniu taką samą długość penisa w stanie erekcji. Ten średni rozmiar wyniesie 16 lub 16, 5 cm, zwykle 15 i 18 centymetrów.

Spójrzmy na to od drugiej strony, czyli od strony kobiecej anatomii. Pochwa w spoczynku ma 7,5 cm długości. W stanie wzbudzonym jej długość wzrasta do 10 centymetrów. Oznacza to, że teoretycznie każdy mężczyzna jest w stanie zadowolić każdą kobietę, ponieważ rozmiar jego narządu płciowego całkowicie wypełni pochwę. Wyjątki przemawiają na twoją korzyść. Jeśli twój penis w stanie podniecenia przekracza wskazane wymiary pochwy, będzie to oznaczać tylko, że kobieta “dostosuje się” do ciebie. I rzeczywiście, żeńskie narządy płciowe są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić im ochronę przed urazami mechanicznymi, a tym samym mieć zdolność do wzrostu, rozciągania i dostosowywania się do partnera. Czasami (przy bardzo, bardzo powolnym wprowadzaniu prącia, lub w przypadku przekroczenia pobudliwości partnera) ta zdolność adaptacyjna sięga 200%. Czy zatem potrzebne jest nam powiększanie penisa?

Porozmawiajmy teraz o tych przypadkach, gdy rozmiar penisa jest poważnym kompleksem dla mężczyzny i nie ma nic wspólnego ze wszystkim, o czym rozmawialiśmy powyżej. Odczucia związane z kompleksami na punkcie wielkości i długości penisa, mogą w znacznym stopniu rzutować na podejście do życia seksualnego, gotowość współżycia, a nawet decydować o jego jakości. Dlatego w takim przypadku, nie ma przeciwwskazań do skorzystania z bezpiecznych metod wydłużania penisa.

Jedyną bezpieczną opcją to stosowanie pompek do penisa. W odpowiedni sprzęt zaopatrzysz się na https://eroprezent.pl/pompki-do-penisa. Ich działanie opiera się na zasadzie rozciągania. Jeśli chodzi o krótkotrwałe bezpieczne powiększanie penisa, osiąga się to poprzez nasycenie ciał jamistych krwią – stają się one większe, a sam penis jest większy i bardziej wrażliwy. Pompa zapewnia maksymalne napełnianie krwi w ciałach jamistych prącia. Istnieją różne rodzaje pomp. Pompa jest również idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, kiedy pojawił się przedwczesny wytrysk. Przy pomocy specjalnych żeli i kremów, które mają efekt kumulacyjny, możesz sprawić, że erekcja mężczyzny stanie się nieco silniejszy, a penis pogrubiony.

Czy zawsze liczy się długość?

Porównując rozmiary penisa, mężczyźni często się mylą. Błędy szacowania występują z kilku powodów. Po pierwsze, obiektywne przeszkody często przeszkadzają w dokładnej ocenie: na przykład brzucha i włosów, które skrywają własne genitalia. Po drugie, porównanie części ciała, która prawie zawsze jest ukryta pod ubraniem, nie jest takie proste.

Sposobów na doprowadzenie partnerki do orgazmu jest wiele, ale w większości z nich rozmiar penisa nie ma znaczenia, nawet teoretycznie. Głównym elementem kobiecego ciała w kontekście orgazmu jest łechtaczka. W niej podobnie jak w męskim narządzie, znajduje się wiele zakończeń nerwowych, dlatego jest bardzo wrażliwa.

W przeciwieństwie do penisa, którego zewnętrzna część ma około połowy długości, łechtaczka jest raczej narządem wewnętrznym, a na zewnątrz znajduje się tylko jej niewielka część. Jest to bardzo wrażliwy narząd: nawet stymulacja tkanek blisko łechtaczki, w tym ścian pochwy, może prowadzić do orgazmu. Łechtaczka może być stymulowana na różne sposoby, a penetracja przez penisa odgrywa tu wbrew pozorom niewielką rolę. Narząd o odpowiedniej długości dotrze do szyjki macicy, którą niektórzy eksperci uważają za strefę erogenną, ale u niektórych kobiet spowoduje to jedynie dyskomfort. Jeśli spojrzysz na średnicę penisa, dodatkowe rozszerzenie pochwy również niczego nie zmienia, ponieważ samo w sobie jest niewrażliwe. Faktem jest natomiast to, że większy penis może lepiej stymulować łechtaczkę przez ściany pochwy.