× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Waporyzator Mighty

Waporyzator Mighty to uznane przenośne urządzenie do waporyzacji.  Swoją popularność zyskał dzięki produkcji gęstej, jakościowej pary. Często porównywana jest do tej wytwarzanej przez znacznie większe urządzenia stacjonarne. Producentom udało się stworzyć urządzenie o dużej mocy z grzałką 30W, wciąż zachowując jego kompaktowy rozmiar.

Warto zauważyć, że Mighty wyposażony jest w hybrydowy system grzewczy, łączący konwekcję i kondukcie. Gwarantuje w 100% czystą parę z maksymalną ilością substancji czynnych. Dodatkowo, specjalny moduł schładzający parę sprawia, że jest ona łagodna dla gardła.

Jak regulować temperaturę w waporyzatorze Mighty?

Regulacja temperatury w waporyzatorze Mighty jest możliwa w zakresie 40-210 stopni Celsjusza. Umożliwia on podgrzanie suszu i uzyskanie najlepszego smaku inhalowanej pary. Dużo wyższe temperatury mogłyby spowodować stratę cennych składników aktywnych i nieprzyjemny smak. Ciepło grzania wyregulujesz na ekranie LCD.

W jaki sposób najlepiej wyregulować temperaturę w Mighty? Inhalacja da najlepszy efekt, jeżeli temperatura będzie mieścić się w przedziale 180-220 stopni Celsjusza. Temperatury niższe niż 180 stopni nie pozwolą na wydobycie pełni składników aktywnych i osiągnięcie gęstej pary. Warto trzymać się temperatury 190-200 stopni. Przekroczenie 238 stopni oznacza zapłon suszu, a tym samym wytworzenie się toksycznych substancji i utrata wszelkich drogocennych właściwości.

Bateria w waporyzatorze Mighty | Moc, czas pracy

Waporyzator z solidnym akumulatorem pozwala na nieprzerwaną i długą sesję użytkowania, bez obaw o szybkie wyczerpanie energii. Bateria pozwala na aż 90 minut nieprzerwanej waporyzacji – w porównaniu z poprzednim modelem, jest aż o 20% mocniejsza!

Ponadto, dzięki mocnej baterii, można korzystać z waporyzatora w dowolnym miejscu i czasie, bez potrzeby poszukiwania gniazdka zasilającego. W ten sposób zawsze jesteśmy przygotowani na wakacyjne wyjazdy, długi weekend albo spontaniczne wypadki na łono natury.

Mighty – waporyzator hybrydowy | Jak działa i jakie korzyści daje?

Ogrzewanie hybrydowe łączy w sobie dwie technologie: konwekcyjne i kondukcyjne.

Grzałki konwekcyjne nagrzewają powietrze, które następnie przepływa przez zioła lub oleje eteryczne, w wyniku czego dochodzi do ich wyparowywania. Jednocześnie grzałki przewodowe umieszczone wewnątrz urządzenia dogrzewają kierunkowo zioła, zapewniając równomierne nagrzanie i efektywne wykorzystanie ich właściwości.

Dzięki ogrzewaniu hybrydowemu możemy cieszyć się lepszą jakością waporyzacji i uniknąć spalenia ziół. Grzałki konwekcyjne nie ogrzewają ziół bezpośrednio, co eliminuje ryzyko przypalenia i zmniejsza emisję szkodliwych substancji.

Zioła wydzielają więcej aktywnych składników, co pozwala nam cieszyć się lepszym smakiem i bardziej intensywnym działaniem. Choć waporyzatory korzystające z tej technologii są nieco droższe od innych, dają one możliwość o wiele bardziej efektywnego wykorzystania ziół czy olejków.

Kup hybrydowy waporyzator Mighty w sklepie Vapefully.com/pl, specjalizującym się w sprzedaży wysokiej jakości waporyzatorów i akcesoriów do waporyzacji.