× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Impotencja – problem wielu mężczyzn

mężczyzna

Na kłopoty z erekcją skarży się dziś wielu mężczyzn z różnych grup wiekowych. Dowodzi to, że problemy z erekcją występują w naszym społeczeństwie nader często. Dolegliwość, która dla wielu panów wydaje się wstydliwa, może być jednak leczona z pomocą środków farmakologicznych. Wśród tych wymienia się Inventum, lek na erekcję zawierający syldenafil. Jego zażycie nie tylko umożliwia odbycie stosunku i poprawia jego jakość, ale wpływa też na samoocenę mężczyzny i może poprawić relacje w związku.

Lek Inventum przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Jego stosowanie należy poprzedzić konsultacją lekarską, wskazując przy tym na inne przyjmowane przez pacjenta preparaty farmakologiczne oraz ewentualne choroby. Jak każdy lek zawierający syldenafil, Inventum może wywoływać działania niepożądane. Przeciwwskazania do jego stosowania opisano w ulotce. W przypadku ich braku lek należy zażyć na około godzinę przed planowanym stosunkiem. W opakowaniu znajdują się 4 tabletki do rozgrywania i żucia.

Jak działa Inventum?

Substancją czynną leku jest wspomniany wyżej związek o nazwie syldenafil. Jego działanie polega  na wspieraniu erekcji wystarczająco długo, by zapewnić możliwość odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Syldenafil wpływa na rozkurczenie naczyń krwionośnych w prąciu, przez co zwiększa się w nich przepływ krwi, a to z kolei umożliwia osiągnięcie i utrzymanie wzwodu. Korzystny efekt działania leku można zauważyć po uprzednim pobudzeniu seksualnym. Do wzwodu dochodzi po około 0,5 do 1 godziny po zażyciu leku. Bez pobudzenia seksualnego lek nie powoduje wzdowu.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Impotencja dotyka mężczyzn w różnym wieku, choć zdecydowanie częściej zdarza się u osób starszych. Różne mogą być jej przyczyny oraz nasilenie. Stosowanie leku Inventum pomaga skutecznie eliminować większość z nich. Jego stosowanie powinno być jednak rozważane z uwagi na możliwe interakcje, jakie mogą wystąpić przy przyjmowaniu innych leków. Ostrożność należy zachować między innymi, zażywając preparaty przeznaczone do leczenia bólu w klatce piersiowej. Podobnie jest w przypadku mężczyzn chorujących na białaczkę, a także szpiczaka mnogiego. Konsultacji może wymagać również obecność innych jednostek chorobowych, w tym anatomicznego zniekształcenia prącia, anemii sierpowatokrwinkowej, dolegliwości ze strony mięśnia sercowego, zaburzenie krzepliwości krwi oraz choroba Peyroniego. Leku nie powinny przyjmować osoby poniżej 18. roku życia.