× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Bezpiecznie spełniaj marzenia swojego dziecka — zdecyduj się na założenie pierwszych kolczyków metodą Blomdahl!

kolczyki

Wachlarz dziecięcych marzeń może być naprawdę szeroki. Z doświadczenia wiem, że nie każde z nich można spełnić. Staram się jednak mądrze wspierać pragnienia moich dzieci i pokazywać, że nawet drobne fantazje powinny być realizowane w przemyślany i bezpieczny sposób. Dokładnie według takich zasad podeszłam do ostatniego życzenia mojego dziecka, które codziennie prosi, by założyć mu pierwsze kolczyki. Rzeczowo przygotowałam się do tego kroku i odnalazłam metodę, która pozwala szybko i bezboleśnie wykonać przekłuwanie uszu. Czy Wasze dzieci również chcą mieć kolczyki? Przeczytajcie, dlaczego system Blomdahl będzie dla nich odpowiedni.

System Blomdahl — bezpieczne spełnienie dziecięcych marzeń

Kiedy ja byłam dzieckiem, przekłuwanie uszu nie pozostawiło we mnie miłych wspomnień. Stąd też moje zainteresowanie nowoczesną i bezpieczną metodą Blomdahl, która w sposób bezbolesny i szybki umożliwi realizację marzenia o pierwszych kolczykach mojego dziecka. System Blomdahl, jak się okazuje, sprawdza się aż w 95% salonów kosmetycznych w Skandynawii i zyskuje coraz większą popularność również w innych krajach. Aparat zakładający kolczyki dla dzieci wraz ze szkoleniem może zamówić każdy salon na oficjalnej stronie tej marki.

Co ostatecznie przekonało mnie, by marzenie mojego dziecka spełnić przy użyciu metody Blomdahl? Cztery podstawowe zasady tego systemu, które zapewniają pełne bezpieczeństwo.

Po pierwsze — dla dzieci tylko to, co najlepsze!

Nie wyobrażam sobie, żeby pragnienie mojego dziecka o kolczykach było okupione bólem, reakcją alergiczną lub stanem zapalnym, a te mogą powstać w wyniku założenia biżuterii z zawartością niklu, złota lub srebra. Marka Blomdahl nie ryzykuje i nie eksperymentuje na zdrowiu i komforcie dzieci. Kolczyki dla dzieci Blomdahl wykonane są wyłącznie z plastiku medycznego lub tytanu medycznego, które nie zawierają alergizujących metali. Opatentowanie hipoalergicznych kolczyków, pozwoliło tej marce pewnym krokiem wejść na rynek kosmetyczny i podbić serca rodziców, którym najbardziej zależy na bezpieczeństwie dziecka — dokładnie tak, jak mi.

Przeglądając kolekcję kolczyków na stronie tej firmy, z przyjemnością zauważyłam, że bezpieczne kolczyki dla dziecka mogą mieć wykonany dodatkowy plater złotem lub srebrem, który w bezpośredni sposób nie styka się ze skórą dziecka, zachowując tym samym właściwości antyalergiczne i estetyczne.

Po drugie — 2 dziurki za jednym kliknięciem

Nie ma się co czarować — spełnienie marzeń dziecka o kolczykach jest ważne, ale ekspresowe tempo jego wykonanie jest niemniej istotne. Aparat do założenia pierwszych kolczyków marki Blomdahl jest tak zaprojektowany, że nie tylko umożliwia jednocześnie założyć oba kolczyki, ale również czynność ta wykonana może być tylko przez jedną osobę. W przypadku mojego dziecka, które szczerze mówiąc, nie przepada za dużą ilością obcych osób wokół siebie, jest to rozwiązanie idealne. Poza tym pominięcie stresu związanego z przedłużającym się zabiegiem wskazane jest chyba u każdego malucha.

Po trzecie — bliski kontakt

Bliski kontakt w metodzie Blomdahl zapobiega zetknięciu się elementów aparatu zakładającego kolczyki z dłonią lub płatkiem ucha. Cieszę się, że właśnie w ten sposób mogę uniknąć zakażenia powstałej dziurki i bezpiecznie spełnić dziecięce marzenie. Dodatkowo kolczyki są sterylne i zabezpieczone w specjalnej antyseptycznej kasetce, dzięki czemu jestem pewna, że moje dziecko w trakcie zabiegu nie zarazi się groźnymi i przewlekłymi chorobami wirusowymi, takimi jak zapalenie wątroby, czy HIV.

Po czwarte — specjalna zatyczka i stosunkowo gruby gwint

Gojenie nowopowstałych dziurek i proces ich obkurczania do ostatecznych rozmiarów może trwać nawet rok. Wiem, że to czas, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji i uważnej obserwacji miejsca założenia kolczyków u dziecka.

Decydując się na system Blomdahl,wiem jednak, że szansa na to, by ten czas nie powodował dyskomfortu, jest bardzo duża. Zatyczki zakładane na gwint zatrzymują się na specjalnym ograniczniku, który umożliwia swobodny dostęp powietrza do dziurki, a tym samym przyspiesza gojenie i zapobiega zakażeniom. Dodatkowo gwinty, które mają pierwsze kolczyki dla dziecka Blomdahl, mają większą średnicę niż standardowe kolczyki, dzięki czemu nie boję się, że po roku, moje dziecko nie będzie w stanie założyć biżuterii o zróżnicowanych rozmiarach.

Ja już zdecydowałam, że właśnie ta metoda przekłuwania uszu, będzie najlepszą alternatywą do spełnienia marzeń mojego dziecka. Wam również ją polecam jako osoba, która stara się w sposób mądry i bezpieczny realizować pragnienia swoich dzieci.