× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

30% więcej aminokwasów w biostymulatorze dla jeszcze bardziej wymagającej skóry!

aminokwasy

Z biegiem lat twoja skóra staje się wiotka, przesuszona i pozbawiona blasku. Kiedy martwi cię upływający czas i pogorszenie kondycji skóry, zacznij działać! Teraz nawet najbardziej wymagająca skóra odzyska dawną jędrność i sprężystość! Poznaj Sunekos Performa – biostymulator do zadań specjalnych, który cechuje jeszcze bardziej wzbogacona formuła! Jakich efektów możesz się spodziewać? Wyjaśniamy!

Młodość na wyciągnięcie ręki

To, co nigdy nie wychodzi z mody to zdrowa, zadbana i sprężysta skóra. Niestety upływający czas sprawia, że włókna kolagenowe i elastynowe w skórze stają się coraz słabsze, spada ilość kwasu hialuronowego, skóra traci więc swoje naturalne rusztowanie. Pojawiają się zmarszczki i uszkodzenia – to proces naturalny. Jak sprawić, aby skóra na nowo odzyskała dawną kondycję? Warto stawiać na biostymulatory skóry, które będą w naturalny sposób pobudzały ją do odnowy. Znasz już połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i opatentowanej sekwencji aminokwasów w preparatach z gamy Sunekos®? Poznaj teraz Sunekos Performa, który jeszcze silniej stymuluje skórę do regeneracji! To propozycja nawet dla bardzo wymagającej skóry!

Sunekos Performa – jak działa?

To preparat, który doskonale nawilża zarówno głębokie i powierzchowne warstwy skóry, posiada bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładza zmarszczki. Mechanizm jego działania polega na stymulacji fibroblastów do produkcji, elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Poprzez działanie biostymulujące, tworzy zatem rusztowanie dla skóry, która z biegiem czasu staje się bardziej jędrna i wzmocniona. Sunekos Performa posiada jeszcze mocniejsze właściwości – 17% więcej kwasu hialuronowego oraz aż 28% więcej aminokwasów niż w Sunekos® 200! Zastosowanie tej wzbogaconej formuły pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty dla skóry, która wymaga silnego wsparcia od wewnątrz.

Wyjątkowy skład

Wysoka skuteczność preparatów Sunekos® wynika z ich unikatowego składu. Są to produkty, które stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej, dzięki działaniu kwasu hialuronowego i specjalnie wyselekcjonowanym aminokwasom (Glicynie, L-prolinie, L-lizynie, L-leucynie, L-alaninie, L-walinie). Dobroczynna biogeneza skóry jest możliwa z uwagi właśnie na te starannie dobrane składniki. W efekcie zabiegu skóra będzie wyglądała młodziej i piękniej. Sunekos Performa, o wzbogaconej formule, posiada udowodnione badaniami działanie, które w efekcie pacjentki oceniają jako widoczną poprawę wyglądu skóry: jej nawilżenia, elastyczności i kolorytu.

Kiedy zobaczę efekty?

Pierwsze, subtelne rezultaty będą widoczne od razu po zabiegu, natomiast w kolejnych dniach skóra będzie się przebudowywać w wyniku czego następuje ujędrnienie i rozświetlenie oraz wygładzenie zmarszczek. Zmiany w poprawie jakości skóry następują już po pierwszej wizycie w gabinecie i pogłębiają się wraz z kolejnymi zabiegami. Częstotliwość oraz liczba zabiegów dobierana jest indywidualnie przez lekarza, w zależności od potrzeb pacjenta.