Kobiety Leczenie Medycyna Medyczne Zabiegi Zdrowie

MonaLisa Touch – laser przyjazny każdej kobiecie

monalisatouch

Mimo, że kobiece dolegliwości okolic intymnych nie stanowią wyjątku, panie często są skrępowane i utrzymują przykre objawy w tajemnicy. Szczególnie w okresie ciąży i połogu, a także menopauzy kobiety narażone są na pogorszenie się sprawności narządów okolic intymnych takie jak nietrzymanie moczu, częste infekcje czy deformacje, a to tylko niektóre z przykrych objawów. Rozwój nowoczesnej ginekologii estetycznej daje możliwość nieinwazyjnego, bezpiecznego i niezwykle efektywnego leczenia kobiecych dolegliwości. Poznaj laser MonaLisa Touch i jego rewolucyjne działanie w okolicach sfery intymnej.

Intymne dolegliwości

Laser MonaLisa Touch stworzony został z myślą o kobiecych problemach zarówno pod katem zdrowotnym, jak i estetycznym. Działanie lasera skutecznie leczy nawet najbardziej uciążliwe schorzenia takie jak wysiłkowe nietrzymanie moczu czy spadek napięcia i elastyczności tkanek. Przykre objawy nie tylko stanowią problem uniemożliwiający codzienne funkcjonowanie, ale także zaburzają funkcje seksualne oraz stają się źródłem kompleksów, spadku poczucia atrakcyjności i pewności siebie. Laser MonaLisa Touch to niechirurgiczna forma terapii, po której pacjentki nie muszą poddawać się okresowi rekonwalescencji. Działanie zabiegu obejmuje redukcję wysiłkowego nietrzymania moczu, rehabilitację i rewitalizację pochwy po porodzie, zniwelowanie dolegliwości związanych z menopauzą, poprawę jakości życia seksualnego i labioplastykę. Bezpieczeństwo i komfort stanowią jedne z wielu zalet laseroterapii, która w połączeniu z doskonałą skutecznością stanowią idealne rozwiązanie dla pacjentek. Zabieg laserem MonaLisa Touch jest dostępny w większości klinik medycyny i ginekologii estetycznej takich jak MedBeauty.

Na czym polega działanie lasera?

Światło lasera, emitowane wgłąb tkanek wnętrza pochwy, stymuluje aktywny proces regeneracji. Wiązki światła tworzą bowiem w ścianach narządu mikrourazy będące bodźcem do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu – białek odpowiedzialnych za napięcie, elastyczność i rewitalizację tkanek. Uaktywnione procesy regeneracyjne uwidaczniają stopniowe rezultaty – znaczną poprawę napięcia i sprężystości, szybsze gojenie się blizn, zniwelowanie problemu suchości poprzez nawilżenie i przywrócenie odpowiedniego pH, a także zmniejszenie podatności na infekcje. Zabieg jest bezbolesny, a w ramach przygotowania do niego należy przeprowadzić badanie ginekologiczne i cytologię. Zwykle całość procedury z laserem trwa od dziesięciu do kilkunastu minut. W zależności od wyjściowego stanu zdrowotnego pacjentki wykonuje się od jednego do kilku zabiegów z częstotliwością 2-4 tygodnie. Po zabiegu wskazana jest wstrzemięźliwość seksualna przez okres 7 dni oraz rezygnacja z gorących kąpieli, podnoszenia ciężarów i ograniczenie wysiłku fizycznego. Ewentualny dyskomfort, zaczerwienienie bądź obrzęk znika samoistnie po kilkudziesięciu godzinach od zakończenia zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • miesiączka,
  • ciąża,
  • aktywne infekcje okolic intymnych,
  • choroby nowotworowe.

Więcej o zabiegu laserem MonaLisa Touch znajdziesz na stronie: www.drkepa.com

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze