Ciało Kosmetyczne Twarz Uroda Zabiegi

Wszechstronne zabiegi laserowe z użyciem lasera GentleLase – do czego stosuje się ten laser?

laser GentleLase beautyskin

Laser GentleLase jest pewnego rodzaju fenomenem wśród laserów do depilacji, bo z tego właśnie zabiegu jest najbardziej znany, a jak się okazuje, nie jest to jego jedyna funkcja. Zabiegi laserowe wykonane z pomocą tego urządzenia są bardzo różnorodne i stosowane są nie tylko jako zabiegi upiększające, ale również w leczeniu schorzeń. Czas przedstawić laser GentleLase wraz z jego wszystkimi zastosowaniami.

Jak działa laser GentleLase?

Zabiegi laserowe wykonane z pomocą tego urządzenia opierają się na najnowszej technologii lasera aleksandrytowego. Jego ogromnym atutem jest wbudowany system chłodzący, który minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych i oparzenia skóry, dzięki czemu jest on odpowiedni do stosowania nawet na bardzo wrażliwe miejsca. Jego działanie opiera się na wysyłaniu krótkich impulsów w głąb skóry. Dzięki wysokiej koncentracji impulsy energii są krótkie, ale bardzo precyzyjne. Zabiegi laserowe z wykorzystaniem GentleLase dostępne są w klinice BeautySkin w Warszawie.

Laser do depilacji

Podstawowym zabiegiem laserowym, jaki można wykonać z pomocą GentleLase, jest depilacja laserowa. Trwałe usuwanie owłosienia odbywa się stosunkowo szybko (w porównaniu z innymi metodami) i daje zadowalające efekty nawet w przypadku bardzo jasnych i cienkich włosów. Dzięki swojej delikatności w działaniu i posiadaniu systemu chłodzącego można go z powodzeniem stosować do depilacji laserowej bardziej wrażliwych miejsc, takich jak obszar bikini.

Zabiegi laserowe na hirsutyzm

Zwykła depilacja laserowa nie jest wyzwaniem, problem może pojawić się jednak przy hirsutyzmie – nadmiernym owłosieniu u kobiet. W przypadku tego schorzenia włosy są szorstkie, grube i ciemne, często pojawiają się również w typowo “męskich” okolicach. Wówczas depilacja za pomocą lasera może okazać się konieczna, bo inne metody są mało efektywne. Przyczyną tej choroby jest zaburzenie gospodarki hormonalnej organizmu, a dokładniej nieprawidłowości w poziomie hormonów płciowych – estrogenu i testosteronu. Zabieg laserowy GentleLase jest jedną z bardziej skutecznych metod radzenia sobie z objawami choroby. Jej przyczynę natomiast należy leczyć u specjalisty w dziedzinie endokrynologii.

Laserowa redukcja przebarwień

To kolejne zastosowanie lasera GentleLase. Wykorzystanie jego technologii okazuje się mieć korzystny wpływ na walkę z przebarwieniami na skórze. Zmiany pojawiają się w wyniku zaburzenia pracy melanocytów – komórek odpowiadających za produkcję barwnika. Jego nierównomierne i nadmierne namnażanie skutkuje pojawieniem się na skórze piegów, znamion, a także nieestetycznych zmian barwnikowych. Najlepszym sposobem radzenia sobie z tego rodzaju zmianami jest laserowa redukcja przebarwień, która rozbija barwnik i usuwa go z organizmu. Dzięki temu skórze zostaje przywrócona gładkość oraz jednolity koloryt.

Zmiany naczyniowe na nogach i nie tylko

Wśród zastosowań lasera GentleLase znajduje się również leczenie zmian naczyniowych na nogach oraz innych obszarach ciała. Są to zmiany, które powstają w wyniku nieprawidłowego funkcjonowania naczynek – często jest to efektem zbyt cienkich ścian naczyń krwionośnych. Zmiany naczyniowe najczęściej są widoczne i nieestetyczne, mogą przyjąć formę pajączków, trądziku, punktów rubinowych czy przebarwień na powierzchni skóry. Aby pozbyć się zmian, należy wdrożyć leczenie naczynek, w celu pozbycia się widocznych objawów najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie zabiegów z użyciem lasera. Szeroka oferta zabiegów laserowych dostępna jest w ofercie kliniki BeautySkin w Warszawie.

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze