Badania Medycyna Medyczne Uroda Zabiegi Zdrowie

Trzy sposoby na równe i proste zęby. Poznaj moc nakładek ortodontycznych!

nakladkinazebysmiledesignclinicwarszawa

Chcesz mieć proste, równe zęby, aby uśmiechać się szeroko i zachwycać wszystkich wokół. Wiesz, że ortodoncja ma Ci do zaoferowania metody, dzięki którym Twoje marzenie stanie się rzeczywistością. Któregoś dnia uśmiechniesz się i zobaczysz reakcję otoczenia, olśnionego Twoimi idealnymi zębami! Tak, to nie sen. Specjaliści z dziedziny ortodoncji mają swoje metody, aparaty, które wyprostują Twoje zęby, naprawią zgryz. Jednym słowem, podarują Ci nowy, doskonały uśmiech. Może jednak obawiasz się, że aparat ortodontyczny nie jest dla Ciebie? Być może nie wyobrażasz sobie długiego noszenia go każdego dnia do pracy? Boisz się, że będziesz się krępować? Nie martw się, już są. Praktycznie niewidoczne aparaty ortodontyczne, a w zasadzie specjalne nakładki na zęby, które nie sprawią Ci żadnego kłopotu.

Nowoczesne cuda

Jeśli cenisz sobie dyskrecję, subtelność i rozwiązania estetyczne, system nakładkowego prostowania zębów jest idealny. Nowoczesne, niewidoczne aparaty ortodontyczne to przezroczyste nakładki o różnej twardości, które umożliwiają osiągnięcie efektów wyprostowanych zębów i usuniętych wad zgryzu, a przy tym zapewniają pacjentowi komfort i jakość na najwyższym poziomie. Nakładki są indywidualnie zaprojektowane i dopasowane, pozwalają na szybkie oraz skuteczne usunięcie wady. W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów ortodontycznych, można je zdejmować w celu dokładniejszego umycia zębów, podczas jedzenia czy nawet przed ważniejszą uroczystością. Są niewidoczne dla otoczenia, a ta niezwykła dyskrecja wpływa pozytywnie na użytkownika aparatu. Może czuć się zupełnie swobodnie, zdjąć nakładkę w razie konieczności, nie martwić się zmienionym wyglądem twarzy. Nakładki ortodontyczne to doskonały wybór dla każdego estety.

Orthocaps – szybkie i niewidoczne leczenie zgryzu

Nakładki Orthocaps to aparaty, dzięki którym możemy wyleczyć wszelkie wady zgryzu, a także wady szczęki i żuchwy. Lekarze stosują je zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Działają delikatnie na zęby, ustawiając je w odpowiedniej pozycji – tłumaczą specjaliści ze Smile Design Clinic w Warszawie. Do tego zupełnie bezboleśnie – dodają. Nakładki są delikatne, dzięki czemu nie wywierają żadnego negatywnego wpływu na policzki, język czy usta. Noszenie jest wygodne, a pielęgnacja wyjątkowo prosta. Dodatkowo, używanie nakładki nie pogarsza wymowy.

Invisalign – piękniejszy uśmiech w trzy miesiące

Przezroczyste nakładki Invisalign będziesz wymieniać co tydzień, sukcesywnie dążąc do celu, jakim są proste, piękne zęby. Efekty działania nakładek możesz zobaczyć już po kilku miesiącach. To nieinwazyjna, prosta metoda korekcji uzębienia. Każda nakładka pomaga stopniowo przesuwać zęby w odpowiednie położenie, delikatnie, a jednocześnie z niezwykłą precyzją. Dodatkowo, masz możliwość korzystania z aplikacji dla pacjentów ,,My Invisalign Smile’’, dzięki której możesz na bieżąco śledzić postępy swojego leczenia przy każdej zmianie nakładki. Pamiętaj jednak, aby nakładki nosić 22 godziny na dobę.

Clear Aligner – bez bólu, bez gniecenia

Podczas konsultacji możesz ustalić, jak będzie przebiegał proces leczenia, ile w przybliżeniu będzie trwał i o czym powinno się pamiętać. Wszystko zależy od tego, z jaką wadą walczysz i co jest do osiągnięcia. Pobranie wycisków umożliwi przygotowanie odpowiednich nakładek – tłumaczą eksperci ze Smile Design Clinic w Warszawie. Oprócz tego, konieczne będzie wykonanie zdjęć – dodają. Stworzona symulacja leczenia pozwoli lekarzowi oszacować, ile będzie ono trwało i ile etapów jest do przejścia. Pierwszy komplet nakładek to 3 sztuki o różnej grubości. Co trzy tygodnie odbędzie się wizyta kontrolna, podczas której lekarz pobierze ponownie wyciski, aby wykonać kolejny zestaw nakładek. I tak aż do osiągnięcia wymarzonego przez Ciebie efektu.

Dowiedz się więcej o niezwykłym sposobie korekty zębów. Zadzwoń i zapytaj o dyskretne nakładki ortodontyczne +48 22 291 80 80.

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze