Kosmetyczne Medycyna Twarz Uroda Zabiegi

Thermi RF to rewolucja w odmładzaniu

mlodosc

Od dawna myślisz o poprawie jędrności Twojej skóry, a zmarszczki spędzają Ci sen z powiek? Próbowałaś pozbyć się cellulitu domowymi sposobami, ale żaden nie okazał się skuteczny? A może chciałabyś się dowiedzieć, jak walczyć ze wstydliwym problemem nadpotliwości? Okazuje się, że na te wszystkie problemy jest jedno skuteczne i kompleksowe rozwiązanie, czyli ThermiRF.

Każda z nas marzy o tym, by czuć się młodo i pięknie. Niestety z biegiem czasu skóra traci swoją elastyczność, ilość kwasu hialuronowego w organizmie się zmniejsza, a zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne. Botoks, lifting, nici liftingujące? Salony medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej proponują nam szereg rozwiązań, a my nie mamy pojęcia, na które z nich się zdecydować. Boimy się inwazyjnych operacji, chemicznych preparatów, długich okresów rekonwalescencji, mrożących krew w żyłach skutków ubocznych. Jednak odmładzanie to nie tylko poprawianie owalu twarzy, to również usuwanie cellulitu, zapobieganie nadmiernemu poceniu się, modelowanie sylwetki, a nawet ginekologia estetyczna. Od niedawna w Polsce wszystkie te problemy znikają dzięki jednemu zabiegowi – ThermiRF.

ThermiRF – rewolucja w odmładzaniu

ThermiRF to innowacyjna technologia, która niedawno zaczęła cieszyć się uznaniem i zaufaniem również w polskich salonach medycyny estetycznej. Na zabieg możemy zapisać się  do kliniki, której zabieg cieszy się ogromną popularnością. ThermiRF przybyła do nas z zachodu i polega na podgrzaniu tkanki do określonej temperatury. Metoda stała się alternatywą dla wielu inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. ThermiRF to przede wszystkim bezpieczeństwo, lifting bez skalpela, który nie niesie za sobą poważnych skutków ubocznych i znacznie skraca czas rekonwalescencji. Skóra podgrzana do odpowiedniego poziomu zostaje pobudzona do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, co przynosi rezultaty widoczne gołym okiem – poprawia się napięcie i jędrność skóry, a zmarszczki zostają wygładzone.

Jednak ThermiRF to nie tylko odmładzanie twarzy. Odpowiednia temperatura potrafi zablokować nerwy, a nawet uszkodzić gruczoły potowe. Dzięki temu ThermiRF pozwoli nam wymodelować sylwetkę, wyleczyć nadpotliwość czy pozbyć się cellulitu. Ponadto radiofrekwencja może stać się alternatywą dla zabiegów laserowych, wykorzystywanych w ginekologii estetycznej. Jest to pierwszy na tyle kompleksowy zabieg, który jednocześnie zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i bezinwazyjność leczenia.

Jak działa ThermiRF?

Cały sekret powodzenia ThermiRF leży w zaawansowanej technologii, pozwalającej jednocześnie zapewnić minimalną inwazyjność i najwyższą precyzję. Technologia ThermiRF oddziałuje na skórę, tkankę tłuszczową i nerwy, dzięki czemu efekty są natychmiastowe. Urządzenie zapewnia podwójny, zewnętrzny i wewnętrzny monitoring temperatury, umożliwia manualne strojenie mocy, w zależności o rodzaju skóry, a sam zabieg trwa nie więcej niż godzinę.

 Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze