Leczenie Medycyna Medyczne Twarz Uroda Zabiegi

Poznaj 6 nowoczesnych metod na redukcję zmarszczek!

redukcja-zmarszczek

Żyjemy w czasach, w których wygląd odgrywa istotną rolę, nie tylko w kontaktach interpersonalnych czy spełnianiu marzeń o doskonałej aparycji, ale również w budowaniu kariery zawodowej, a także osiąganiu sukcesów. To dlatego, staramy się podkreślać nasze atuty, a niwelować wszelkie niedoskonałości. Piękna, gładka i młodo prezentująca się skóra jest więc cechą pożądaną u wszystkich tych, którzy dbają o siebie oraz chcą, żeby ich powierzchowność była na najwyższym, możliwym poziomie. Jeśli jesteś jedną z osób, którym zależy na atrakcyjności, skorzystaj z możliwości, jakie obecnie posiadamy! Poznaj sześć nowoczesnych metod na redukcję zmarszczek i zrób z nich użytek!

Osocze bogatopłytkowe – naturalne odmładzanie

Jedną z nowoczesnych metod na zmarszczki, która przynosi fenomenalne rezultaty jest wykorzystanie własnej krwi pacjentów do zabiegów odmładzających. Technika ta pozwala na naturalną regenerację skóry, poprzez osocze bogatopłytkowe, które powoduje aktywację mikrokrążenia oraz pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu. Jak informują eksperci z Kliniki Medycyny Estetycznej Beauty Skin, osocze bogatopłytkowe doskonale sprawdza się między innymi w przypadku usunięcia worków i cieni pod oczami, redukcji zmarszczek na twarzy, a także zapewnia prawidłowe odżywienie skóry.

Wypełniacz Radiesse – poprawa gęstości skóry

Interesującym rozwiązaniem na zmarszczki jest także wypełniacz o nazwie Radiesse. Jego pozytywne działanie opiera się wykorzystaniu hydroksyapatytu wapnia, czyli naturalnego budulca kości człowieka oraz specjalnej matrycy żelowej, dzięki czemu preparat jest antyalergiczny i nietoksyczny dla organizmu. Odmładzanie tym wypełniaczem jest długotrwałe, a pozytywne zmiany utrzymują się nawet do osiemnastu miesięcy.

Toksyna botulinowa – skuteczne wygładzenie zmarszczek

Zmarszczki może skutecznie wygładzić również toksyna botulinowa, czyli botoks, ponieważ działa zarówno na płytkie, jak i głębokie oznaki starzenia. To znakomity sposób na pozbycie się na przykład “kurzych łapek”, “lwich zmarszczek” na czole, wokół ust czy na szyi. Niesamowite efekty utrzymują się na skórze około roku.

Nici liftingujące PDO – modelowanie owalu twarzy

Imponujące wyniki w redukcji widocznych oznak starzenia mają również nici liftingujące PDO. To jedno z najnowszych rozwiązań medycyny estetycznej, które przywędrowało do nas z Korei i cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Zabieg polega na wszczepieniu pod skórę rozpuszczalnych nici, które przyczyniają się do wytwarzania kwasu hialuronowego, a także stymulacji kolagenu oraz elastyny. Dzięki tej technice wyraźnie podnosi się owal twarzy, a zmarszczki są widocznie zredukowane. Pozytywne efekty utrzymują się około dwóch lat.

Mezoterapia igłowa – efektywna droga do młodego wyglądu

Kolejną, nowoczesną propozycją sposobu na zmarszczki jest mezoterapia igłowa. Metoda ta polega na mikronakłuwaniu naskórka oraz skóry właściwej za pomocą specjalnego urządzenia i dostarczeniu im substancji leczniczych. Kompleksowe odżywienie, a także uelastycznienie cery sprawia, że prezentuje się ona znacznie korzystniej. To godna uwagi rewitalizacja, która przyczynia się do młodszego i bardziej świeżego wyglądu twarzy.

Kosmetyki z kwasem hialuronowym

Inną metodą na zmarszczki jest rewitalizacja za pomocą kosmetyków wysokiej jakości, które posiadają w swoim składzie kwas hialuronowy. Kremy przeciwzmarszczkowe, maseczki czy serum, zawierające tę substancję, mają wpływ przede wszystkim na poprawę nawilżenia skóry. Tego rodzaju preparaty chronią przed nadmiernym przesuszeniem cery oraz zapobiegają utracie wody, w wyniku niskich temperatur i suchego, ciepłego powietrza.
Więcej o redukcji zmarszczek na stronie beautyskin.com.pl.

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze