Kosmetyczne Leczenie Medycyna Medyczne Skóra, włosy i paznokcie Twarz Uroda Zabiegi

Powiększanie ust – usta jak malowane!

powiekszanie ust

Każdy ma swoje kompleksy, małe lub duże. Dla jednych może to być za duży nos, dla drugich zbyt małe oczy. A co z ustami? Nie każda kobieta została obdarowana przez naturę tak hojnie, jakby chciała. W jaki sposób poprawić usta, aby były wyraziste i pełne, a przy tym piękne i świeże? Jak wiadomo, każde usta są inne. Mogą mieć inną wielkość, szerokość i kształt (mogą być wąskie, szerokie, zapadnięte albo duże i pełne). Najbardziej pożądany wariant to usta pełne, sprężyste i odpowiednio nawilżone. Medycyna estetyczna znalazła doskonałe rozwiązanie. Kwas hialuronowy to znakomity preparat do modelowania ust dla osób, które nie są zadowolone z ich kształtu i rozmiaru.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie. Jego szerokie właściwości są znane dzięki zdolności utrzymania odpowiedniego nawilżenia w organizmie (jedna cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże nawet 250 cząsteczek wody). Z wiekiem zmniejsza się jego ilość, stąd nasze problemy ze skórą i pierwsze oznaki starzenia. Kwas hialuronowy znajduje szerokie zastosowanie w kosmetykach, medycynie estetycznej, a nawet chirurgii plastycznej.

Powiększanie ust – zabieg

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to bardzo bezpieczny i skuteczny zabieg upiększający. Przy jego pomocy można zmienić objętość ust, wyostrzyć kontur, poprawić nawilżenie, a także zlikwidować zmarszczki palacza. Łatwo się go aplikuje, a efekt jest widoczny od razu. Na trzy dni przed zabiegiem należy powstrzymać się od przyjmowania aspiryny i leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu trzeba unikać solarium i sauny. Stosuje się znieczulenie miejscowe (za pomocą kremu), preparat jest wprowadzamy w skórę za pomocą igły. Jak podkreślają specjaliści z Centrum Medycznego Bieńkowski w Bydgoszczy, ilość wprowadzanego wypełniacza zależy od indywidualnych potrzeb i ustaleń z lekarzem. Pełen efekt jest widoczny po 2-3 dni po wykonaniu zabiegu. Procedura nie daje trwałego efektu (zazwyczaj utrzymuje się około 10-12 miesięcy) i powinno się ją powtarzać.

Powiększanie ust – zalety

Najważniejsze zalety korzystania z zabiegu powiększania ust:

– modeluje usta, powiększa je gdy są zbyt wąskie i asymetryczne,

– nawilża usta, wypełnia je i nadaje im zmysłowy wygląd,

– poprawia koloryt ust,

– redukuje zmarszczki wokół ust.

Przeciwwskazania

Warto znać podstawowe przeciwwskazania do wykonania zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym:

– ciąża i karmienie piersią,

– choroby nowotworowe,

– infekcje, np. opryszczka,

– tendencje do bliznowców,

– cukrzyca,

– choroby autoimmunologiczne.

 

Więcej informacji na temat powiększania ust znajdziemy na www.wbienkowski.pl

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze