Kosmetyczne Medycyna Medyczne Skóra, włosy i paznokcie Twarz Uroda Zabiegi

Odzyskanie młodości z Juvéderm VOLITE

LIFTING TWARZY VOLITE

Młody wygląd twarzy jest często kwestią warunkującą nasze dobre samopoczucie. Świeżo prezentująca się skóra to ogromny atut, bez którego trudno wyobrazić sobie pozytywne relacje z innymi ludźmi oraz pewność siebie w kontaktach z nimi. To właśnie dlatego, tak wiele osób dąży do doskonałości za pomocą różnych, dostępnych środków, które oferuje współczesna medycyna estetyczna. Chcemy po prostu zawsze czuć się i wyglądać młodo, żeby lepiej funkcjonować w codziennym życiu i podejmować odważnie stojące przed nami wyzwania. To zupełnie naturalne, że zmarszczki człowieka krępują, choć nie każdy potrafi się do tego przyznać. Jednym z popularnych obecnie sposobów na odzyskanie młodości jest zabieg Juvéderm VOLITE, który wygrał w konkursie “Perły Dermatologii Estetycznej 2017” w kategorii Zabieg Roku. Co stoi za jego fenomenem?

Czym jest Juvéderm VOLITE?

Juvéderm VOLITE to preparat, stworzony przez medyczną markę Allergan, który ma na celu odmłodzenie skóry. Zabieg polega na iniekcji, zawierającej kwas hialuronowy i działa wygładzająco na zmarszczki twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Juvéderm VOLITE zawiera też środek znieczulający w postaci lidokainy, który pozwala na praktycznie bezbolesny zastrzyk, zwiększając tym samym komfort podczas zabiegu. Innowacyjny preparat wstrzykiwany jest do skóry właściwej, w miejsca wymagające poprawy wyglądu. Jak informują eksperci z Kliniki Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie, nowoczesny zabieg wykorzystuje technologię VYCROSS, opartą na sieciowaniu kwasu hialuronowego, tworząc tym samym żel o niezwykle intensywnym działaniu.

Długotrwałe działanie i rewitalizacja z Juvéderm VOLITE

Znakomity lifting, który zapewnia zabieg Juvéderm VOLITE, powoduje, że twarz nabiera świeżości, blasku, a także doskonale się prezentuje. Ten preparat, zawierający kwas hialuronowy, zapewnia odmłodzenie skóry, dostarczając jej niezbędnego do regeneracji poziomu tej substancji. Rewitalizacja za pomocą specjalnego żelu stymuluję produkcję kolagenu i usprawnia proces odbudowy tkanek. Co istotne, kuracja pozwala utrzymać pozytywne efekty przez dziewięć miesięcy. Długotrwałe rezultaty są osiągalne dzięki nowoczesnej formule kwasu i jego znakomitym właściwościom.

Juvéderm VOLITE, czyli odmładzanie twarzy bez skalpela

Małoinwazyjne odmładzanie twarzy metodą Juvéderm VOLITE umożliwia szybki powrót do codziennych czynności. Do normalnej aktywności życiowej można wrócić praktycznie zaraz po zabiegu. Kwas hialuronowy jest naturalną substancją, która bardzo rzadko wywołuje podrażnienie, pewnie dlatego jest tak chętnie stosowany jako jeden z głównych składników terapii odmładzających, które wykorzystuje medycyna estetyczna. Niewątpliwie substancje zawarte w Juvéderm VOLITE przyczyniają się do skutecznego poprawienia wyglądu twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni – działa jak lifting, tyle, że bez skalpela i długiego okresu rekonwalescencji. Trudno więc się dziwić, że tego rodzaju terapia cieszy się ogromnym powodzeniem.

Więcej informacji o Juvéderm VOLITE znajdziesz na stronie artederm.pl

 

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze