Ciało Kosmetyczne Medycyna Medyczne Twarz Uroda Zabiegi

Lifting twarzy i ciała Nićmi Spring Thread – recepta na piękno

lifting

Proces starzenia się organizmu jest całkowicie naturalny – skóra traci swoją jędrność, pojawiają się zmarszczki i inne niedoskonałości. Niestety nigdy nie ma dobrego momentu na to, aby pogodzić się z faktem, że nasze odbicie w lustrze nie przypomina już dwudziestolatka. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje nam szereg propozycji odmładzających, z których innowacyjną i godną uwagi techniką jest lifting twarzy i ciała Nićmi Spring Thread. Dowiedz się więcej, na czym polega zabieg i komu dedykowana jest ta metoda.

Lifting twarzy i ciała bez skalpela – czy to możliwe?

Jeszcze do niedawna odmładzanie kojarzyło się nam tylko i wyłącznie ze skomplikowanymi operacjami plastycznymi, które niosą ze sobą pewne ryzyko niepowodzeń i powikłań. Medycyna estetyczna to prężnie rozwijająca się dziedzina, która pozwala nam zapomnieć o strachu, a cieszyć się z możliwości, jakie nam daje. Innowacyjną, nowoczesną techniką, wykorzystywaną do liftingu twarzy i ciała są Nici Spring Thread, które przybyły do nas z Francji. Materiał z którego są wykonane jest niezwykle elastyczny i biokompatybilny z ludzkim organizmem, co daje nie tylko naturalne efekty, lecz także gwarantuje bezpieczeństwo. Nici zostały wykonane z medycznego silikonu i poliestru, dzięki czemu są w pełni przystosowane, do tego, aby bez ryzyka umieścić je w ludzkim organizmie – tłumaczą lekarze eksperci z Centrum Medycznego Bieńkowski, zlokalizowanego w Bydgoszczy.

Lifting twarzy – wybrane partie

Nici Spring Thread można wykorzystać do odmładzania twarzy i zwykle wszczepia się je w obszary, takie jak:

  • brwi,
  • policzki,
  • podbródek,
  • szyja.

W przypadku twarzy ważne jest, aby zminimalizować ryzyko pojawienia się blizn. Nici Spring Thread sprawiają, że blizny nie występują wcale lub pojawiają się na znikomych obszarach.  

Lifting ciała – wybrane partie

W przypadku stosowania nici na ciało można osiągnąć naprawdę zaskakujące rezultaty, dlatego metoda ta polecana jest jako jedna z najbardziej skutecznych procedur modelujących sylwetkę. Nici można stosować na:

  • obszary kończyn dolnych i górnych,
  • brzuch,
  • pośladki,
  • uda,
  • piersi.

Okres rekonwalescencji i możliwe powikłania

Dzięki nowoczesnej technologii, za pomocą której zostały wykonane Nici Spring Thread, okres rekonwalescencji jest zminimalizowany. Zabieg nie wymaga również hospitalizacji. Ryzyko powikłań jest znikome, a niewielkie blizny, które zostają po zabiegu, zostają całkowicie wchłonięte. Nici są biokompatybilne, dlatego nie występuje niebezpieczeństwo reakcji alergicznej. Czas trwania zabiegu to jedynie jedna godzina. Pamiętajmy jednak, że faktycznie jest on uzależniony od wielkości obszaru ciała, który chcemy poddać procedurze. Pamiętajmy, aby wybierać profesjonalne kliniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, gdzie opieka lekarzy i specjalistów jest na najwyższym poziomie. Zagwarantuje nam to zarówno zadowolenie z efektów, jak i bezpieczeństwo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat liftingu twarzy i ciała, a także poznać ceny zabiegów, odwiedź stronę Centrum Medycznego Bieńkowski.

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze