Kosmetyczne Medycyna Medyczne Twarz Uroda Zabiegi

Jak odświeżyć i poprawić wygląd twarzy po urlopie? Klinika Miracki zaprasza na mikrodermabrazję Hydrafacial!

hydrafacial efekty

 

Masz do czynienia z suchą i zrogowaciałą skórą po urlopie? W wyniku intensywnego opalania na Twojej twarzy pojawiły się nowe zmarszczki i przebarwienia, a cera straciła swój blask? Specjaliści z Kliniki Miracki mają na to odpowiednie rozwiązanie – mikrodermabrazję wodną Hydrafacial! Wbrew pozorom nie jest to zwykły zabieg złuszczania skóry, ale kompleksowa terapia poprawiająca kondycję twarzy. Zobacz, co jest w niej takiego wyjątkowego!

Złuszczanie, oczyszczanie i… nawilżanie skóry!

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial to idealny zabieg dla wszystkich tych osób, którym zależy na szybkiej i nieinwazyjnej poprawie wyglądu skóry przy jej jednoczesnym głębokim nawilżeniu. Nawilżanie podczas zabiegu mikrodermabrazji jest zdecydowanie unikalną cechą terapii Hydrafacial. Inne odmiany mikrodermabrazji oferują głębokie złuszczanie i oczyszczanie skóry, jednak ich efektem ubocznym jest silne podrażnienie i zaczerwienienie naskórka. W przypadku mikrodermabrazji wodnej problem ten został zlikwidowany – dzięki właściwościom nawilżającym Hydrafacial nie naraża pacjenta na podrażnienia, zaczerwienienia, uczucie dyskomfortu czy długi czas dochodzenia do siebie po zakończeniu procedury zabiegowej. Skóra odzyskuje piękny wygląd bez konieczności przechodzenia długiego i uciążliwego okresu rekonwalescencji.

Efekty mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial jest niezwykle szybkim i przynoszącym doskonałe efekty zabiegiem kosmetycznym na twarz. Dzięki niej możemy głęboko oczyścić skórę i złuszczyć zrogowaciały naskórek, a przy tym poprawić stopień jej nawilżenia i odżywić ją niezbędnymi substancjami aktywnymi. Zabieg mikrodermabrazji idealnie wygładza i wyrównuje strukturę skóry, redukuje zmarszczki i zapobiega pojawianiu się nowych niedoskonałości. Skóra po zabiegu staje się bardziej sprężysta, elastyczna i rozświetlona.

Efekt wygładzonej, jędrnej, głęboko nawilżonej i rozpromienionej skóry twarzy pojawia się już po pierwszym zabiegu i utrzymuje przez kilkanaście dni. Jednak według specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki mikrodermabrazja wodna Hydrafacial przynosi najlepsze efekty, gdy jest przeprowadzana w serii 6 zabiegów, w odstępstwach tygodniowych. Specjaliści z Kliniki Miracki zalecają też, aby po zakończeniu terapii, raz na około 4 tygodnie, powtarzać zabieg w celu utrwalenia uzyskanych efektów. Zabieg mikrodermabrazji warto też łączyć z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, aby pogłębić efekt odmłodzenia i odświeżenia wyglądu skóry.

Jak wygląda procedura zabiegu mikrodermabrazji?

Zabieg hydradermabrazji trwa od 30 do maksymalnie 60 minut i jest podzielony na kilka etapów. Na początku ma miejsce gruntowne oczyszczanie skóry pacjenta przy pomocy specjalistycznych substancji. Następnie, na oczyszczoną już skórę i maksymalnie otwarte pory, specjalista nanosi unikalne substancje aktywne z dodatkiem przeciwutleniaczy, składników oczyszczających, przeciwzapalnych i nawilżających. W kolejnych etapach zabiegu terapeuta aplikuje na skórę pacjenta wybrane substancje czynne, używając do tego kilku rodzajów końcówek urządzenia, które różnią się stopniem ingerencji w strukturę naskórka.

Mikrodemabrazja wodna Hydrafacial – tutaj znajdziesz szczegółowy opis procedury zabiegowej.

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze