Kosmetyki Twarz Uroda

Garnier BB krem – sposób na delikatny makijaż każdego dnia

redukcja-zmarszczek

Podstawą makijażu jest dobrze dobrany podkład, który ukryje niedoskonałości i wyrówna koloryt. Są jednak chwile, gdy cięższy fluid dobrze zamienić na lżejszy produkt, który nie tylko zakryje niedoskonałości i przebarwienia, lecz także będzie pielęgnować cerę. Takim produktem jest krem BB, który łączy w sobie zalety zarówno lekkiego fluidu, idealnego na letnie dni, jak i kremu nawilżającego. Tak właśnie działa produkt od Garnier – BB krem.

Krem BB – czym jest?

Kremy BB, czyli inaczej Beauty Balm lub Blemish Balm, osiągnęły popularność w Europie całkiem niedawno, chociaż istnieją już od wielu lat. Moda na tego rodzaju kosmetyki przywędrowała do Europy z Azji, gdzie kobiety od dawna używają tych specyfików do pielęgnacji urody. Swoją popularność zawdzięcza temu, że łączy w sobie działanie kilku kosmetyków upiększających oraz pielęgnujących, co czyni z niego produkt prawdziwie wielofunkcyjny. Jest także doskonały na lato jako zamiennik fluidu – jest lżejszy i nie obciąża skóry, jednocześnie zapewniając krycie.

Co kryje w sobie BB krem?

  • Działanie podkładu. Koryguje wygląd skóry, wyrównuje koloryt, zakrywa drobne niedoskonałości i zaczerwienienia. Nadaje cerze ładny, zdrowy wygląd bez efektu maski, zapewniając delikatny makijaż na co dzień.
  • Działanie korektora. Maskuje niewielkie niedoskonałości i zapewnia naturalne wykończenie makijażu.
  • Bazę pod makijaż. Nie trzeba nic nakładać pod BB krem. Dzięki temu, że ten produkt to mieszanka kremu z fluidem, będzie się długo utrzymywać na twarzy bez potrzeby stosowania dodatkowych kosmetyków przedłużających trwałość.
  • Krem nawilżający. Kosmetyk pielęgnuje skórę i zapewnia jej nawilżenie, którego potrzebuje. Dzięki temu nie trzeba przed jego nałożeniem aplikować na skórę dodatkowych produktów w charakterze bazy.
  • Filtr UV. Dobry krem BB ma w swoim składzie filtr przeciwsłoneczny, który zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Krem BB a fluid – czym różnią się te produkty?

Mimo że kremy BB to dobry zamiennik podkładów, szczególnie na co dzień, różnią się od nich.

  • BB zapewniają mniejsze krycie niż podkłady, ze względu na to, że stanowią mieszankę kremu nawilżającego oraz podkładu. Ilość pigmentu nie jest duża, jednak wystarczająca, by wyrównać koloryt cery i zakryć mniejsze niedoskonałości, nadając jednocześnie naturalne wykończenie makijażu. Nie poradzi sobie jednak z większymi wypryskami – by je ukryć, należy sięgnąć po korektor.
  • Krem BB jest lżejszy od fluidu. Dzięki temu będzie doskonałą alternatywą dla cięższego produktu podczas ciepłych, letnich dni oraz sytuacji, gdy makijaż musi być na twarzy przez kilkanaście godzin.

Garnier – BB krem dla każdego

Po tym, jak kosmetyki łączące w sobie krem i fluid zaczęły zyskiwać popularność w Europie, niektóre firmy kosmetyczne wprowadziły do swojej oferty tego typu produkty. Garnier stworzył kolekcję kremów dla każdego typu cery: zarówno mieszanej, tłustej, jak i wrażliwej oraz normalnej, a także dojrzałej. Każdy krem BB od Garnier ma w składzie filtr przeciwsłoneczny dla ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz składniki pielęgnujące i upiększające.

Garnier BB krem to kosmetyk dla każdego, kto ceni praktyczne rozwiązania oraz lubi delikatny efekt makijażu twarzy.

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze