Akcesoria Dla dzieci

Pomysły na dekoracje z balonów – balony na każdą okazję!

dekoracje z balonów GoDan Party

Balony to najpopularniejszy sposób na efektowną dekorację. Świetnie sprawdzają się na przyjęciach dla dzieci, balach, weselach, ale także firmowych eventach. Zobacz, jak wyczarować niezapomnianą dekorację przy pomocy różnych rodzajów balonów.

Dekoracje z balonów dla dzieci

Organizując przyjęcie dla dzieci, należy szczególną wagę przywiązać do kolorowych dekoracji, które będą sprzyjały dobrej zabawie. Balony idealnie się do tego sprawdzą, ponieważ dają nam wiele możliwości.

Możemy zdecydować się na tradycyjne balony gumowe i z nich stworzyć np. bukiety balonowe lub na tematyczne balony foliowe. Dzięki nim zorganizujemy każdy rodzaj przyjęcia i to w dowolnym stylu. Takie balony najbardziej zachwycają najmłodsze dzieci, szczególnie kiedy są w kształcie ich ulubionego zwierzątka lub przedstawiają postaci z bajek.
Bardzo ciekawym pomysłem jest także sufit z balonów helowych. Napełnione helem balony unoszą się pod sufitem, do każdego przywiązujemy kolorową wstążkę – efekt jest niesamowity!
Doskonałą atrakcją są także balony do modelowania – to podłużne balony, z których można wyczarować np. różne zwierzątka. Ich zaletą jest duża wytrzymałość. Są niezbędne w pracy każdego animatora. Szeroki wybór kolorowych balonów do modelowania znajdziemy w sklepie GoDan Party.
Z balonów gumowych można robić także efektowne kolumny i łuki, które sprawdzają się zarówno na okolicznościowych imprezach, jak i na firmowych eventach.

Dekoracje weselne z balonów

Balony niektórym osobom kojarzą się z kiczowatą ozdobą. Czas obalić ten stereotyp i przekonać się, że dekoracje z balonów mogą być eleganckie, pomysłowe i niesamowicie gustowne. Można tworzyć z nich wyszukane aranżacje, które doskonale sprawdzą się na weselach. Najważniejsze, aby tworzyły spójne kompozycje i były dopasowane kolorystycznie do klimatu przyjęcia weselnego. Dziś królują białe i pastelowe odcienie balonów, można stworzy z nich romantyczny nastrój.

Balony mogą być ozdobą zarówno tanecznego parkietu, jak i weselnych stołów i ściany za parą młodą. Można wykorzystać je także jako rekwizyt podczas sesji zdjęciowych.

Balony LED

Świecące balony LED są coraz bardzo popularne na weselach. To niebanalna dekoracja! Można napełnić je helem i wykorzystać jako atrakcję dla weselnych gości. Po zmroku, zamiast lampionów, wszyscy wypuszczają je w powietrze.

Balony litery, cyfry

Kolejną ciekawą propozycją balonowych dekoracji są balony w kształcie liter. Można ułożyć z nich dowolne napisy, np. imiona pary młodej. Takie balony sprawdzą się również podczas sesji zdjęciowej.

Możliwości dekoracji z wykorzystaniem balonów jest wiele. Mogą być atrakcją zarówno podczas przyjęć dla dzieci, balów okazjonalnych, firmowych spotkań oraz wesel. Wszystko zależy od pomysłu, koloru, wielkości i rodzaju balonów. Ich ogromną zaletą jest niski koszt, a efekt dekoracyjny, jaki uzyskamy może przejść nasze najśmielsze oczekiwania!

Poznaj nas!

Najnowsze komentarze